Вітаю з Днем захисту дітей та бажаю бути веселою, активною та сміливою дитиною, бажаю щодня гуляти та складати свої мрії, бажаю щодня знаходити для себе цікаве захоплення та круту гру. Нехай для щасливого дитинства не буде на заваді, нехай для кожної твоєї історії знаходиться вірний друг і удача!

Зі святом тебе! Нехай завжди ти будеш найзахищенішою дитиною, щоб ніхто не насмілився тебе образити або дозволив зробити це іншим. Нехай лише усмішка на твоєму обличчі житиме.

Будь-яку витівку та примхи нехай тобі прощають, а ти все усмішку даруєш, світло. Здійснюй лише добрі вчинки, почувайся впевнено та під захистом. Пам’ятай завжди одне, що тебе дуже люблять!

Вітаю із Днем захисту дітей. Бажаю пустощів і солодкого в міру. Бажаю задерикуватого настрою та веселих друзів. Бажаю життя без кривдників. Бажаю море крутих витівок. І нехай все в тебе виходить. Нехай батьки пишаються тобою. Нехай із тебе виросте славний герой!

Вітаю із Днем захисту дітей. Бажаю ніколи не сумувати і не засмучуватися через дрібниці. Бажаю не сваритися з батьками та друзями. Бажаю щодня зустрічати з посмішкою та веселим настроєм. Бажаю отримувати круті подарунки та всякі смаколики не лише у свята. Нехай щодня буде чарівним, добрим, сонячним! Будь щасливою дитиною і частіше мрій. Адже мрії обов’язково колись збуваються!

Життєрадісну дитину вітаю з Днем захисту дітей! Побажати хочеться довше залишатися дитиною, безтурботного дитинства, веселого відпочинку та кмітливих та активних друзів!

Вітаю із Днем захисту дітей. Бажаю, щоб ніколи було нудьгувати, бажаю, щоб завжди і все вдавалося! Будь щасливою і мрійливою дитиною, вір у себе і лети назустріч новим пригодам. І нехай щодня, як цей, буде яскравим, святковим, добрим, цікавим та крутим. Бажаю солодкого життя та добрих друзів!