БабусіДрузямЗ 1 та 9 травняКолегамКороткіОфіційніПрикольні

З Першотравнем! Нехай дім ваш буде повною чашею, нехай усі серця розкриються назустріч весні, сонцю, радості!

Вітаю з Першотравнем і щиро бажаю присвячувати своє життя улюбленій роботі, захоплюючим заняттям, дорогим серцю людям та діяльності на загальне благо. Бажаю, щоб успіх не змушував себе чекати, щоб ентузіазм був завжди з тобою, щоб працювалося весело та легко, щоб після трудових буднів чекали чудові та насичені дні відпочинку.

Відпочивайте цього дня! Зустрічайте Першотравень квітами, посмішками, веселощами та теплом!

Бажаємо гідно відзначити це всіма улюблене весняне свято! Хай живе Першотравень!

Дорогі мої та чудові колеги, вітаю всіх з Першотравнем! Нехай наша праця цінується і славиться, нехай у діяльності на вас усіх чекають величезні успіхи та досягнення, нехай у житті ні в кого не буде розчарувань і невдач, нехай у кожному з вас завжди буде достатньо сил та натхнення для реалізації всього задуманого.

З Першотравнем! Бажаю від роботи не втомлюватися, від свого не відступати, від колег отримувати підтримку та допомогу, а від близьких – розуміння та кохання. Нехай кожне твоє старання і всяка праця буде гідно оцінена і винагороджена неймовірним успіхом.

Вітаємо з чудовим весняним святом миру та праці! Бажаємо великого ентузіазму та удачі у всіх починаннях, а також успішного продовження ваших справ! Нехай із цього дня сперечається будь-яка робота, а настрій буде найсвітлішим і найрадіснішим.

Вітаю з Днем праці та бажаю ніколи не сумніватися у своїх успіхах та стрімко підніматися сходами гідної кар’єри. Нехай кожен день буде дуже продуктивним і плідним, нехай у тебе завжди виходить блискуче розправлятися з усіма робочими справами та справами зі сфери особистих інтересів.