Дорогі мої та чудові колеги, вітаю всіх з Першотравнем! Нехай наша праця цінується і славиться, нехай у діяльності на вас усіх чекають величезні успіхи та досягнення, нехай у житті ні в кого не буде розчарувань і невдач, нехай у кожному з вас завжди буде достатньо сил та натхнення для реалізації всього задуманого.

Усіх своїх дорогих та шановних колег вітаю з Першотравнем! Побажаю вам весело провести травневі свята, бажано на природі в колі рідних близьких і рідних людей. Шашлик та весняний настрій вм на допомогу!

Дорогі мої колеги! Мені з вами ніколи працювати не ліньки, чи то свято Первомай, чи звичайний трудовий, будній день. Бажаю вам завжди із задоволенням працювати, отримувати радість, почуття задоволення, велику зарплату, позачергові премії та стабільну похвалу начальства. Бажаю, щоб ваша нервова система працювала справно, щоб рідше ходили на лікарняний, а заражали всіх оточуючих лише своїм гарним настроєм та щасливими посмішками. Із Днем праці!

Нехай День праці у вас, улюблені колеги, пройде весело, активно та безтурботно! Бажаю, щоб цей прекрасний травневий день приніс море щасливих хвилин, проведених серед близьких вам людей! Бажаю вам яскравих успіхів, кар’єрних зльотів та відмінної оплати вашої праці!

З Першотравнем, дорогі мої колеги! Робота — не вовк, у ліс не втече. Тому бажаю вам величезних сил, енергії, терпіння та кмітливості, щоб справлятися з будь-яким поставленим завданням. Бажаю успішної діяльності без стресів. Бажаю поваги та високого статусу. Бажаю частих премій та гарної зарплати. Нехай будь-яка праця ушляхетнює вас і забезпечує вам повноцінне щасливе життя!

З Першотравнем, шановні колеги! Бажаємо вам, щоб кожен рік був продуктивнішим за попередній, щоб усі ваші праці не були марними і радували результатами! Щасливих святкових днів та чудового настрою!

З Першотравнем, дорогі мої колеги. Я бажаю всім завзятості, впевненості, рішучості, наполегливості, оптимізму, ентузіазму, креативу, натхнення, постійного прагнення перемоги, щоденної продуктивної діяльності, суспільного визнання ваших талантів, щедрої винагороди за кожну ідею, за кожну справу. Всім здоров’я та успіхів!

Мої дорогі колеги, я сьогодні хочу побажати вам здоров’я та сил, впевненості в собі та невпинної цілеспрямованості. З Днем праці, друзі. Бажаю в роботі виявляти себе бездоганними майстрами, бажаю у житті мати все необхідне та у потрібній кількості. Всім кохання, достатку, удачі та працьовитості!

Дивіться також