Вітаю з Днем праці та хочу побажати найміцнішого здоров’я, а також моральних сил. Бажаю плідно працювати і обов’язково досягати поставленої мети. Бажаю працювати насолоду і завжди перемагати втому. Бажаю не зупинятись на досягнутих вершинах та неодмінно підкорювати нові. Бажаю щирої поваги у колективі та благополуччя в сім’ї.

У Першотравні нехай праця буде за щастя, принесе радість та гордість. Бажаю не втомлюватися, а погода за вікном нехай радуватиме та зігріватиме сонцем. У день праці нехай звучать приємні слова, вітання та компліменти.

Бажаємо, щоб у цей перший весняний день ваше життя наповнилося світлом, радістю та задоволенням від колективної та злагодженої праці. Нехай ця праця буде не в тягар. Нехай спільна робота нагадає вам про почуття єднання, величі та благополуччя всієї нашої величезної країни. З Першотравнем!

З Першотравнем! Нехай праця буде завжди шанована в кожній родині, щоб не процвітало неробство і лінощі, а всі перемоги досягалися легко. Нехай сонце радує в день праці та висвітлює кожну дорогу, що на щастя приводить!

З Першотравнем! Нехай день праці пройде чудово, у чудовому настрої та з усмішкою на вустах. Бажаємо плідно і блискуче в очах завершити всі розпочаті справи, а собою не припиняти пишатися. Вітаємо!

Зі святом! Нехай Першотравень стане днем, коли всі справи розпочаті вдасться завершити, а нові можливості нескінченно відкриватимуться. День праці нехай зайвий раз нагадає, наскільки важливо не лінуватися і робити те, на що раніше не могли зважитися. Зі святом!

Вітаю із Днем праці. Бажаю поваги, визнання, пошани, а також міцних сил, цікавих ідей та значних перспектив. Нехай робота забезпечує заможне життя. Нехай кожен день буде не лише плідним, а й повноцінним у всіх аспектах.

З Першотравнем! Бажаємо цього дня приділити увагу близьким, провести час з користю та відкрити для себе щось нове та потрібне. Нехай погода тішить, а сонце висвітлює кожен крок, зігріваючи серце та наповнюючи світлом душу. Вітаємо!