Я вас, друзі мої, вітаю зі святом праці та Травня. Здоров’я, хай у вас завжди буде завидним. Сили, щоб тримати лопату, богатирські. Терпіння, щоб із завзятістю працювати, ангельське. І азарт до справ завзятий і молодецький. Бажаю всім вдало попрацювати, а ввечері в лазні намитися і добре підкріпитися з чаркою смачного винця.

Друзі мої, щоб жити повноцінно і розкішно, всі ми працюємо і заробляємо гроші. І сьогодні я вітаю вас усіх із Днем праці і хочу побажати, щоб заробляти цей самий гріш було легко, щоб робота не діставала, щоб завжди вистачало ідей для вирішення будь-яких питань. Оптимізму вам, дітлахи, впевненості, сталевої витримки та терпіння, доброго здоров’я та величезної удачі.

Дорогі друзі, вітаю з травнем, що настав! Бажаю, щоб усі ваші старання не були марними, прикладені праці були оцінені й теплого яскравого дня! Нехай настрій у всіх буде квітучим!

З Першотравнем, друзі мої — товариші! Бажаю вам роботи без авралів та завалів, діяльності з великими перемогами та успіхами, життя з гарним настроєм та вірним успіхом. Будьте здорові, друзі, займайтеся тим, що дійсно подобається, і нехай у ваших руках завжди виявляється вірний ключ до реалізації великої мрії.

Ну що, друзі мої, трудяги, вітаю вас із Першотравнем. Бажаю не виснажувати себе роботою, але й не давати ліні заволодіти собою, бажаю високих досягнень та неодмінного загального визнання всіх ваших талантів. Любіть свою роботу, своє життя, своїх рідних і, звичайно, себе, і нехай у вас все неодмінно виходить.

Чудові мої друзі вітаю вас із Першотравнем! Побажаю я вам весняного настрою, веселого відпочинку, святкового настрою та результативного релаксу!

Дорогі та улюблені мої друзі, сьогодні від душі хочу привітати Вас із чудовим травневим святом, з днем, коли ми відзначаємо День праці! Бажаю Вам завжди знаходити радість творення у щоденній роботі, виконувати її продуктивно, творчо підходячи до справи. Будьте згуртованими, активними, цілеспрямованими і не бійтеся труднощів.

Дивіться також