Бабусю, з Першотравнем! Це твоє свято, бо ти у нас велика трудяжка, справжня бджілка! Бажаємо тобі не знати втоми, не відчувати самотності, завжди відчувати нашу підтримку та любов! Будь молода, здорова та енергійна! Любимо тебе!

Бабуся, з днем ​​праці! Я знаю, як ти цінуєш працю, як ти її любиш. Нехай Першотравень стане для тебе днем, коли тепло радуватиме твоє серце і душу, а посмішка променистою буде, засліплюючи світлом усі негаразди та смутку.

Бабуся, зі святом тебе! Першотравень – чудове свято! Бажаю гарного настрою сьогодні, гарного самопочуття, чудової погоди та добрих людей навколо!

Позитивних думок, довгоочікуваного відпочинку, почуття легкості, приємних завдань та задоволення від їх вирішення. Нехай буде все набагато краще, ніж хочеться. Приймай себе такою, якою ти є. Усміхайся, цінуй кожен новий день і бережи свого Ангела Хранителя.

Бабуся, вітаю тебе зі святом 1 травня! Бажаю тобі сил, терпіння, міцного здоров’я, довгих років та щастя. Нехай у твоєму житті буде якнайбільше позитивних моментів і радості, а смуток і смуток ніколи тебе не спіткають. Вітаю з днем ​​трудящих!