Вітаємо з Дмитрієвим Днем, сьогодні ми шануємо великомученика Димитрія Солунського, якому прямують молитви про мужність та зцілення очних хвороб. Наші пращури вірили, що саме сьогодні остаточно приходить осінь з усіма її благами та неприємностями. Нехай вона буде врожайною.

Щиро вітаємо всіх носіїв імені «Дмитро» з їхніми іменинами. Досі багато хто вірить, що вищі сили захищають нас залежно від наших імен. Нехай же ангели-охоронці завжди будуть поруч із нашими Дімами і оберігають їх у важкі хвилини. Із Дмитрієвим Днем!

Нехай у цей день принесе ім’я Дмитро удачу та безмежний успіх, щоб завжди на заваді зустрічалося щастя, а вдома жив затишок та панував світ. З повагою бажаю провести це свято, щоб добрим словом згадати всіх, хто поруч.

Дмитро – особливе ім’я, адже його володарі названі на честь великої людини. Вітаю тебе з Дмитрієвим днем ​​і нехай у всіх починаннях на тебе чекає успіх.

З Дмитровим днем! Наші пращури вірили, що після цього свята починається зима. Нехай вона буде вдалою та спокійною, нехай Бог береже тебе і береже від втрат!

Наші пращури помітили, якщо у цей день мороз, то весна буде холодною. Нехай вона принесе гідні плоди всім нам. І побажаємо, щоб усі Дмитрі в Дмитрів День згадали про те, як важливо бути тими, за ким йдуть інші люди. Нехай ваш небесний покровитель дивиться і радіє з того, що бачить на землі.

Іменини сьогодні відзначають представники сильної статі на ім’я Дмитро. Чоловік – це воїн, завойовник та герой. Нехай Ваші близькі завжди відчувають у Вас підтримку та опору, а фортуна нагородить Вас удачею та везінням у всьому.

Вважається, що в Дмитрівську суботу душі наших предків спускаються до нас, щоб подивитись, як ми пам’ятаємо про них і як зберігаємо залишений спадок. Так нехай у Вашому затишному, повному добра і любові, будинку зберуться всі близькі, щоб згадати членів сім’ї, що вже пішли. Миру Вам та благоденства.