З Днем святої Катерини. Бажаю щирих світлих надій. Бажаю радісних теплих усмішок. Бажаю чудових щасливих миттєвостей. Катерино, залишайся завжди такою ніжною, чуйною, доброю, милою, талановитою, розумною, сміливою, красивою!

Вітаю зі святом – із Днем святої Катерини! У цей світлий і благодатний день хочу побажати тобі справжнього жіночого щастя, стійкості та віри в прекрасне. Легкого життєвого шляху та благополуччя. Нехай її світле ім’я та захист охороняють тебе від смутку та негараздів. Бажаю сімейного затишку, душевного спокою та гармонії впродовж усього твого життя.

З Днем Святої Катерини. Нехай твій життєвий шлях буде довгим і добрим, нехай на цьому шляху зустрічаються тільки добрі люди, нехай у твоєму житті відбуваються лише щасливі події. Бажаю здоров’я тобі та твоїм близьким. Будь сильною, мудрою, чесною, сміливою, щирою, світлою та прекрасною натурою, якою була Свята Катерина.

Каточко! Вітаю тебе із Днем святої Катерини! Бажаю тепла любові та світла щастя у всіх подіях та починаннях! Нехай твоє серце завжди вказує вірний шлях, і новий день підносить добро!

Вітаю зі світлим та благодатним святом святої Катерини! Нехай свята Катерина ніколи не покидає тебе, допомагає, наказуючи на тебе у всьому, і захищає від бід! Бажаю тобі справжнього щастя, терпіння у важкі періоди, сильної віри в душі, чистих помислів та спокійного життєвого шляху!

Вітаю з днем ​​святої Катерини! Бажаю щоб ця шанована свята, опікувалася Вам у життєвих справах, допомагала у вирішенні непростих завдань та підтримувала у добрих починаннях! Будьте здорові, наповніть своє серце тихою радістю, нехай підуть суєта і марнослів’я! Доброзичливого оточення, чесних думок та щедрих дій!

Дорога Катюша, вітаю тебе з Днем святої Катерини. Нехай світле ім’я її оберігає тебе від життєвих невдач. Нехай воно стане дороговказною зіркою, яка веде тебе рівною і широкою дорогою долі до успіху, щастя і благополуччя!

Вас вітаю щиро з днем ​​святої Катерини. Нехай її світлий і чистий образ оберігає кожну людину, вносячи до її серця віру та радість. Нехай захищає від хвороб та нещасть. Хай надасть ім’я святої Катерини кожному впевненість та сили.

Дивіться також