Нехай сьогодні з усіх боків звучить сміх, нехай ніхто не боїться здатися смішним і наївним, а ті, хто досяг успіху на гуморі, отримають свої головні призи у вигляді вдячних посмішок. І нехай міжнародний день КВК не входить до списку державних свят жодної країни, всі шанувальники цієї гри і так знають бути веселим і винахідливим і так свято.

Усіх Веселих та Винахідливих зі святом, з міжнародним днем ​​КВК, яке, ось так сюрприз, святкується саме сьогодні. Завжди будьте найвеселішими, найвигадливішими і наймолодшими в душі, щоб завжди і в усьому знаходити радість буття. Ну і, звичайно, залишалися такими ж оригінальними, якими були на кожній грі.

Вітаю з Міжнародним днем ​​КВК! Бажаю в будь-яку погоду, будь-якого дня, при будь-якому розкладі залишатися сміливою, винахідливою, веселою та позитивною людиною. Нехай у твоєму житті завжди буде місце для доброго сміху, яскравих емоцій та гарних жартів.

Вітаю з Міжнародним днем ​​КВК. Нехай гра приносить веселі емоції та яскраві враження у буденність сучасності, нехай сміх продовжує продовжувати наше життя, бажаю бути завжди веселою та винахідливою, креативною та харизматичною людиною, радіти життю та радувати всіх навколо.

Вітаю з Міжнародним днем ​​КВК та бажаю веселого яскравого життя, в якому завжди буде місце для жартів та забав, для цікавих захоплень та чудової гри. Бажаю не втрачати своєї винахідливості та відмінного почуття гумору, бажаю з кожним днем ​​перетворювати своє життя та життя близьких на чудове свято.

Дивіться також