З наступаючимКороткі

Бажаємо, щоб Аллах відповів на ваші молитви і прийняв сьогоднішнє жертвопринесення.

Нехай цей святковий день ознаменується світлими молитвами та добрими справами!

У свято Курбан Байрама хочу залишити для тебе свої побажання здоров’я, миру, радості та щастя. Бажаю привітно зустрічати гостей на порозі, бажаю виявляти милосердя до оточуючих, бажаю щиро вірити в Господа і підкорятися волі Аллаха, бажаю мати своє серце любов’ю, а життя – добрими діяннями.

Нехай Курбан Байрам подарує радість і щастя, принесе достаток і любов до дому, наповнить сімейну чашу добром і розумінням, нехай щирі молитви будуть почуті, а принесена жертва стане відплатою як благодать і радість душі.

Вітаю! Миру в сім’ї, порядку в будинку, щоб на столі завжди була смачна їжа, а дім повна чаша. Кохання та терпіння, щоб рідні та близькі були здоровими, шанували та поважали, а біди назавжди забули дорогу до Вашої оселі!

Прийміть наші теплі вітання зі святом! Нехай усі ваші діяння та пожертвування будуть винагороджені міцним здоров’ям та душевним спокоєм!

Святе свято Курбан Байрам! Я вітаю вас! І бажаю доброго дня сьогодні. Нехай буде багато усмішок та радісних осіб навколо. Благополуччя Вам та Вашим близьким!

Бажаємо цього священного дня, щоб Аллах дарував вам мудрість і ніколи не залишав вас.

Дивіться також