З наступаючим святом! Нехай Курбан Байрам принесе в дім мир та спокій, радість та любов! Бажаю відчути єднання з рідними та близькість Всевишнього. Нехай віра буде міцною, а бажання творити добро живе в серці вічно!

З наступаючим Курбан Байрам! Нехай навколо вас ніколи не буде темряви, близькі завжди будуть поряд і здорові, а домашній затишок зігріває у найважчі моменти!

З наступаючим! Свято Курбан Байрам принесе усмішки та сміх у будинок, а стіни укутає щастям відганяючи негаразди, неприємності та біди. Нехай Аллах завжди доглядає Вас і Ваших рідних, захищаючи від злих слів і людей.

Вітаю з наступаючим святом Курбан Байрамом! Нехай у ваш дім приходить тільки добро, щедрість, достаток та неземне щастя. Бажаю миру вам та вашій родині!

Прийміть мої вітання з священним святом — Курбан Байрам! Нехай думки та вчинки будуть націлені на добро та добрі справи. Нехай всі довкола будуть здорові і нехай цього дня ніхто не залишиться на самоті!

Зі святом Курбан Байрам! Нехай ваша родина буде здорова та щаслива! Бажаю вам процвітання та достатку! Нехай ваша віра міцніє, а надія вас ніколи не покидає! Багатого, красивого і благополучного вам життя!

Нехай усі суми залишаться позаду, емоційні блокування та хвороби. Любові до життя, удачі, радості, спокою, гармонії та позитивних емоцій. Іди за своєю мрією, зупинись, якщо втомився, покажи світові, на що ти здатний.

З наступаючим святом! Нехай принесе Курбан Байрам у кожний куточок вашого щастя. Жодні біди нехай не сміють душу потривожити. З рідними час тільки проводити, у колі найдорожчих серцю. Вітаю!