Нехай сила вогню, що горить у Вашому серці, у містичне свято Вальпургієвої ночі відлякає темні сили та захистить Вас від бід та негараздів. Нехай світло Вашої душі розвіє темряву, а чудеса, які трапляються цієї ночі, будуть тільки добрими.

З давніх-давен у Вальпургієву ніч боролися з відьмами і нечестю, яка за повір’ями творила свої чорні справи. Нехай і сьогодні в наших душах запалиться світло миролюбства, яке вижене пітьму з нашого життя і стане символом добра.

Танцюйте, веселіться, та вогню бережіться! Вальпургієва ніч – час святкування та шабашу. Казки народні обросли домислами, легенди укуталися пересудами, а цей день дотепер ми святкуємо, щоб нечисть всяка перетворилася на попіл, а порох її пущений був за вітром. Розпалюйте багаття, веселіться, бо настав час відьми!

Ось вона і прийшла, Вальпургієва Ніч, відомий час для шабаша відьом і чарівників, той момент, коли темні сили вільно гуляють землею. Але це і містичне свято родючості, і час у тому, щоб відкинути всі біди із зими і розпочати новий цикл життя. Вітаємо!

Нехай вогонь, що в серці палає, що жаром спалює всі біди, відганяє всі негаразди та труднощі. Нехай ніколи сум не приходить до хати. Нехай у наймістичніший час лише дива оточать, зачарують своїми незвичайними подіями та подарують щастя.