З Днем НЛО. Бажаю все ж таки зустрічати невідомі об’єкти і з великим задоволенням їх вивчати, бажаю вірити в добрих інопланетних товаришів і особисто з ними познайомитися. Проривів у діяльності та унікальних відкриттів, чудових новин і в роботі, і в житті.

З Днем НЛО. Чи є життя на Марсі чи ні, чи прилетять до нас прибульці і чи познайомляться з нами, — на всі ці запитання ти неодмінно знайдеш вірні відповіді. І нехай сили з космосу допомагають тобі завжди залишатися сміливою людиною, котра день за днем ​​підкорює нові простори.

З Днем НЛО. Нехай серце вірить у чудеса, а якщо так, то брати по розуму існують. І нехай вони виявляться доброзичливими. Нехай зустріч з ними колись все ж таки трапиться. Бажаю великих знань і нових відкриттів в уфології, бажаю найцікавіших фактів і теплих надій на те, що позаземна цивілізація все-таки наважиться вступити з нами в контакт.

У День НЛО бажаю тобі цікавого та фантастичного життя, в якому є віра в інші цивілізації. І нехай довгоочікувана зустріч із прибульцями все ж таки колись збудеться, і нехай вона буде приємною та дружньою. Успіхів та проривів у роботі, нових знань та підтримки колег.

З Днем НЛО! Нехай кожен уфолог робить свою роботу всім серцем, вірить, що ми не одні на планеті і доводить це. Нехай цілий космос підкоряється, а щастя завжди буде поряд, вірним другом слідувати за п’ятами.