Вітаю з Днем комп’ютерника, зі святом високого розуму та креативу в ідеях. Бажаю бути з будь-якою комп’ютерною машиною на «ти», постійно прагнути високих цілей і своїх ідеалів, вдало виправляти будь-яку неполадку і особисто створювати щось нове і корисне для комп’ютерного світу.

Вітаю тебе з цим молодим, але швидко важливим святом — днем ​​комп’ютерника! Що б ми робили без твоєї допомоги та допомоги твоїх колег! Технології сьогодні змінюються так швидко, тому я бажаю тобі постійного професійного зростання!

Хлопці, нехай успіхи наздоганяють вас так само швидко, як ваші пальці клавіші, нехай не скине з’єднання ваш модем, нехай не обрушиться «винда» ваша, щоб не один вірус проклятий не залітав у вашу мирну обитель, нехай буде непохитним ваш брандмауер.

Вітаю з Днем комп’ютерника і хочу побажати багато всього цікавого у комп’ютерному світі, багато щастя, кохання та веселощів у навколишньому світі життя. Нехай кожен день дозволяє досягати досконалості, успіху та нових проривів, нехай не буде проблем ні зі здоров’ям, ні з програмами, ні з людьми, ні з технікою. І нехай на аватарці завжди буде щаслива особа, і нехай для морального та фізичного здоров’я завжди стоїть потужний антивірус.

У день комп’ютерника вітаємо всіх працівників цієї сфери. Ваша робота є дуже важливою для суспільства. Ваша допомога – неоціненна. Бажаємо всім великих успіхів та досягнень.

Цього святкового дня вітаємо всіх комп’ютерників. Хочемо побажати щастя, процвітання на роботі, кохання та поваги близьких. Вибачте нас — дам, за нерозуміння, за дзвінки з проханнями «полагодити таку штучку». Дякую вам за терпіння та турботу. Залишайтеся такими ж розумними, кмітливими, винахідливими.

Усіх, хто знає підхід до сучасної техніки, хто легко та вільно володіє інформаційними технологіями, ми вітаємо з практично професійним святом. Нехай вам будуть не страшні перепади напруги, і найсучасніші віруси.

Вітаю з Днем комп’ютерника. Бажаю, щоб в один клік збували всі твої бажання, бажаю з комп’ютером будь-якого «віндовса» бути на «ти». Нехай для щастя стоїть надійний антивірус, нехай у житті буде якісне програмне забезпечення удачі та кохання.