Вітаю всіх тих, хто став навіки слугою театру, сцени та цікавих ролей. Бажаю, щоб кожна вистава мала небувалий фурор, зривала лавини оплесків та назавжди залишалася в серцях вдячних глядачів. Нехай ваша чудова, талановита та самовіддана робота завжди дарує визнання, овації та бажання відвідати театр знову та знову. Бажаємо недремної музи, невичерпного натхнення та талановитої гри. Із Днем театру!

Вітаю вас із Всесвітнім днем ​​театру! Бажаю вам творчого успіху, невичерпного натхнення, креативу та енергії. Нехай ваш потенціал зростає з кожним роком більше!

Вітаємо із Днем Театру! Бажаємо, щоб натхнення ніколи не залишало Вас, щоб отримані ролі, як у житті, так і на сцені, максимально відповідали Вашим бажанням та характеру. Щоб глядачі та шанувальники завжди любили та впізнавали Вас.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​театру. Бажаю строкатого та насиченого життя з веселими та добрими людьми, у постійних пошуках своїх ідеалів та з великими можливостями для втілення кожної мрії. Але в яскравих фарбах кожного дня нехай будуть і спокійні тони з емоціями умиротворення та легкості. Бажаю чудової гри в театрі та справжніх чудес у житті!

Нехай театральне мистецтво тільки процвітає з кожним днем! Бажаю всім працівникам театру море натхнення, цікавої роботи, нових досягнень та чудової зарплати! Нехай вас завжди супроводжують успіх та гарний настрій!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​театру та хочу побажати ніколи не втратити відмінного смаку до життя та ніколи не перестати любити театральне мистецтво. Нехай чудова гра чудових акторів завжди дозволяє відчути і зрозуміти кожного з героїв, інакше подивитися на своє життя і неодмінно залишитися задоволеним уявленням.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​театру! Бажаю в житті яскравих, добрих та щасливих уявлень, бажаю нескінченної любові до роботи, до близьких, друзів та колег. Нехай театр кожен твій день перетворює на чудове свято радісних емоцій та феєрії успіху.

Дорогі мої театрали, поціновувачі мистецтва, шанувальники сцени та всі ті, хто поклав усе своє життя на вівтар театру! Вітаю вас зі святом. І бажаю більше новинок і бестселерів цього сезону. Нехай кожен знайде в ніші театру своє застосування, реалізує свій талант, або просто отримає величезне задоволення від справжньої магії, яка відбувається, коли розсуваються куліси.