Вітаємо зі святом, коли особлива увага приділяється охороні довкілля. Бажаємо Вам жити у світі, повному краси та гармонії, дбайливо ставитися до природи, зберігати та примножувати її багатство для себе та наступних поколінь.

Вітаю із Днем еколога. Бажаю всім серцем любити природу. Бажаю усілякими способами захищати навколишній світ, навіть якщо це буде маленьке посаджене деревце або нагодована горіхами білочка. Нехай щодня дарує тобі щасливі прогулянки чистими просторами улюбленого міста чи навіть селища. Нехай поряд з тобою з’являється все більше свідомих людей, яким небайдужа екологічна доля нашого середовища.

Вітаємо з днем ​​еколога! Бажаємо всім екологам добра, здоров’я. Адже від Вас залежить вся атмосфера, де ми знаходимося. Світ більший і тепліший, ми думаємо, чим ми можемо собі уявити. Натхнення Вам та продуктивного життя!

Вітаю з Днем еколога і щиро бажаю чистої думки, чистої любові до природи та чистого світу навколо! Я всім серцем бажаю, щоб на нашій планеті стало більше свідомих людей, які з повною повагою ставилися б до навколишнього світу та до захисників зеленого кольору на карті. Бажаю, щоб квіти і дерева росли й запилювалися, щоб звірі та комахи спарювались і розмножувалися, щоб повітря було свіжим і чистим, а сонце — щадним і променистим. Успіхів та зеленого світла у всіх добрих починаннях!

Всесвітній день довкілля відзначається 5 червня у більш ніж 100 країнах світу. Дата цього Всесвітнього дня була обрана в ознаменування початку роботи Стокгольмської конференції з проблем навколишнього середовища людини, що проходила в 1972 році.

Сьогодні професійне свято у тих, хто взяв на себе велику відповідальність — дбати про наше довкілля. У День еколога бажаємо всім прозорого повітря, чистої води та рівноваги всіх екологічних змінних. Своєю роботою ви робите наше життя кращим!

Вітаю! Нехай оберігає тебе життя від усіх напастей і негараздів так само дбайливо, як еколог оберігає навколишній світ. А світ щохвилини відповідає тобі взаємністю, прекрасною погодою та ясним небом. З днем ​​еколога!

У Всесвітній день охорони навколишнього середовища хотілося б побажати дихати на повні груди чистим повітрям щастя, не забуваючи про те, що чистота та краса цього світу в наших руках. Нехай життя плескається прозорими річками кохання, нехай у ньому проливаються дощі успіху і світить яскрава веселка чудес.