Вітаємо королів танцполу та майстрів настрою з Днем діджея. Нехай на всіх майданчиках буде лише позитивна та легка публіка, яка зарядить енергетикою та драйвом. Нехай слухняним буде ритм, нехай натхнення іскрить на кінчиках пальців. Зі святом!

Почнемо з того, що “Міжнародний день діджея”, який відзначають 9 березня, – фальшивка. На сторінці ООН, присвяченій міжнародним дням, про день діджея немає жодного слова. Отже, “World DJ Day” – назва кампанії зі збирання коштів для дітей-інвалідів, ініціатором якої виступила благодійна організація з 2 по 9 березня 2002 року. У клубах світу проводились тематичні заходи, організовані інтернет-журналом про електронну музику. Жодних даних про те, що ця акція започаткувала святкування 9 березня як “Міжнародного дня діджея”, – немає. На сьогоднішній день пам’ять про “Міжнародний день діджея” живе лише в СНД. Це “розлучення” і досі старанно передруковується навіть на найавторитетніших сайтах, присвячених клубній тематиці. То що це за дата – 9 березня? “Міжнародний день діджея”, його впевнено назвати не можна. Але однозначно можна назвати – Днем народження “Секретів діджеїнгу”!

Бажаю з музикою життя йти не розлучаючись. Бажаю драйву завжди у грудях, натхнення у душі та світлих думок. Працюйте з кайфом, даруйте людям позитив. Нехай серце завжди б’ється у ритм улюблених треків. Легкого вам мікрофона, тільки радісних новин та міцного здоров’я. Зі святом, ді-джеї!

Вітаю з Днем діджея та бажаю невгамовних сил, нескінченного потоку позитивної енергії, безмежних просторів натхнення та постійної появи нових ідей. Нехай кожна твоя поява на публіці обертається шквалом оплесків та бурею позитиву, нехай робота приносить тільки радість, а життя — польоти щастя та успіху!

Вітаю з Днем діджея та бажаю всіма фібрами душі та клітинами тіла відчувати свободу, щастя, радість життя. Нехай будь-який натовп заводиться з напівобороту, нехай твої мікси та треки наповнюють світ мріями та посмішками. Всіх благ тобі та нестримної енергії для твоїх ідей.

Дорогі наші діджеї! Дякую вам за вашу роботу і творчість, і за те, що робите життя яскравішим і позитивнішим. Вітаємо вас із вашим професійним днем! І хочемо вам побажати, щоб у вашому житті також було місце лише для позитивних емоцій та подій. Бажаємо вам удачі, здоров’я, творчого натхнення, фантазії та більше нових та модних треків.

Вітаю із Днем діджея! Бажаю мільярд креативних ідей! Нехай музика поглинає своєю силою та надихає на чудові шедеври! Нехай біт завжди звучить як слід і наповнює серця слухачів позитивною енергією! Мажорного вам життя, прекрасних треків та розвитку до досконалості!

Вітаю з Днем діджея, зі святом заводного двигуна для веселої публіки. Бажаю завжди ловити хвилю позитиву та радості, легко та спритно вміти підняти настрій будь-якій людині, залишати частинку кохання та своєї душі за допомогою музики у серці кожного з гостей.