Вітаю з Днем блаженної Ксенії Петербурзької і хочу побажати завжди любити, сподіватися, вірити і ніколи не залишати своє серце у сутінках смутку та розчарувань. Нехай кожен новий день дарує щастя, радість та світлу усмішку. Усіх благ та здоров’я!

Нелегка доля змусила блаженну Ксенію блукати світом, вести життя жебраче, але віра жива була непохитна в серці жінки. Довгі роки поневірянь були винагороджені справжнім Божим даром провидіння, людського визнання та шанування. Хай будемо і ми стійкими у вірі та служінні, щоб Господнє благословення відчути на собі сповна. Зі святом, брати і сестри, з Днем блаженної Ксенії Петербурзької.

У День блаженної Ксенії Петербурзької побажати від щирого серця хочу добрих покликів серця, щедрості душі, праведних діянь, добрих справ, небесної благодаті, істинних цінностей життя, Божої допомоги, щирих молитов і міцної віри.

Нехай Ксенія блаженна оберігає твоє серце від болю, наповнює його вірою в краще та надією на швидкий успіх, не покидає тебе у складні часи! Нехай твоя душа навіть у непрості часи буде сповнена світлом!

У День блаженної Ксенії Петербурзької бажаю щирих серцевих поривів, віри у краще та душевної благодаті. Нехай могутня покровителька зберігає ваші сім’ї і береже молодих матерів, захистить побут від скверни та подарує своє благословення.

Зі світлим святом! Нехай блаженна Ксенія Ваш будинок оберігає, не підпускає до нього лиха та смутку. Бажаю завжди сонячної погоди, щоб не було в будинку темних кутів, а в душі та серці завжди жило милосердя та любов.

У День блаженної Ксенії Петербурзької від душі бажаю жити мирно і блаженно всупереч усім забобонам, наперекір усім заздростям та бідам. Нехай надія твого серця завжди дарує сили та віру для того, щоб почуватися щасливою людиною, щоб творити добро і щиро любити весь світ.

Вітаємо з Днем блаженної Ксенії Петербурзької. Нехай свята допоможе Вам у важкі хвилини, наділить здоров’ям, любов’ю, сприятиме досягненню поставленої мети.