У Міжнародний день «дякую» нехай серце буде вдячне за щастя життя та добро, за яскраве світло та вірну надію, за любов рідних та підтримку друзів, за кожну яскраву мить та кожен успішний день.

Нехай будуть люди вдячні за чуйність, за допомогу, за підтримку та увагу. Нехай добро повертається взаємно, нехай завжди буде тепловіддача. Просте слово «дякую», а скільки вкладено в нього ніжності та світла. Нехай завжди звучить це добре слово. Зі святом!

Вітаємо всіх з Міжнародним днем ​​«дякую», бажаємо Вам якнайчастіше від душі дякувати тим, хто своїми словами чи вчинками робить Ваше життя легшим, спокійнішим і гармонійнішим. Нехай коло Ваших друзів і добрих знайомих було якнайширше, нехай люди, що оточують Вас, щедро діляться з Вами своєю добротою, теплотою і турботою.

Нехай у Міжнародний день «дякую» твоя душа щиро буде вдячна за чудове та щасливе життя, за вірну удачу та світлу радість, нехай за всі твої добрі справи та добру допомогу тобі теж скажуть «дякую», нехай подяка ніколи не вийде з моди і завжди наповнює наші серця.

Так просто сказати слова подяки, але як приємно їх чути, коли вони від душі, від серця. Говорити «дякую» це висловлювати те, що відчуваєш. Говоріть ці слова частіше, не забувайте дякувати і тоді, добрих вчинків побільшає. Зі святом!

З міжнародним днем ​​«дякую»! Нехай це слово завжди звучатиме навіть здавалося б, за кожну дрібницю. «Дякую» гріє душу, радує серце і просто піднімає настрій. Сказати його дуже нескладно, але стільки емоцій воно висловлює.

У Міжнародні день «дякую», хочеться всім подякувати! Дякуємо величезним батькам за життя, і все, що в мене зараз є, друзям — за підтримку у важкі моменти і гарний настрій, коханій людині — просто, за те, що вона є! Дякую всім, що мимо проходять, просто так. Адже не варто псувати своє дороге життя на образи та негатив.

З Міжнародним днем ​​«дякую». Бажаю з вдячністю приймати всі добрі подарунки долі, бажаю отримувати подяку за все добре, зроблене людям. Нехай це важливе слово ніколи не втрачається, нехай завжди буде привід і в тебе, і тобі говорити «дякую».