Колегам

Ви наші герої, ви наші рятувальники! Ви рятуєте від бід та горя багатьох людей. Нехай і у вашому житті буде багато приводів для сміху, усмішок та радості, і не буде місця для переживань та тривог.

Ми вдячні за те, що ви обрали шлях рятівника. Щодня ви ризикуєте здоров’ям, життям. Але не кидаєте цей нелегкий шлях. Ви цінуєте життя людей та ризикуєте заради кожного життя. Нехай Бог береже вас, бачачи ваше відважне серце, і ваші родини будуть впевнені в тому, що ви повернетеся додому живими і здоровими.

Сьогодні я вітаю з професійним святом найсміливіших і найвідважніших — рятувальників! Низький уклін Вам хлопці, за те, що в будь-який час дня і ночі, у будь-яку пору року, в мороз і в спеку, у вітер і дощ, у будні та свята Ви готові прийти на допомогу та своїми професійними діями відвести біду. Хочеться побажати Вам, щоб здоров’я було непохитним, щоб відпочинок був повноцінним, щоб Ваша важка та важлива праця оцінювалася належним чином! Не переставайте мріяти, зберігайте у Ваших серцях відвагу та потребу допомагати!

Від щирого серця вітаю з Днем рятівника! Дякую за вашу неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей. Ви справжні герої! Нехай у житті кожного з вас буде більше спокійного годинника. Бажаю міцного здоров’я, бадьорості духу, добробуту, великого сімейного щастя!

Бути відважною, мужньою і сильною справою кожного чоловіка. А рятувати людей із біди, гасити пожежі та ризикувати з кожним виїздом — справа справжніх героїв! Дякую вам за те, що ви робите! Бажаємо сталевого здоров’я, перемог, а головне – удачі. Нехай вона супроводжує кожного з вас, оберігає та захищає.

Вітаю вас із вашим святом! Бажаю відваги, завзяття, прагнення! Ваша робота важлива і потрібна, без вас, часом складно і неможливо, то нехай у вас завжди будуть міцні нерви, сталева витримка та міцне здоров’я!

Вам не знаєте, що таке страх, Ви щодня тренуєте тіло та душу, Вас завжди дякують за хоробрість та мужність. І сьогодні ми також хочемо подякувати Вам за той душевний вогонь, який не гасне та допомагає захистити та рятувати життя людей. Нехай Ваша праця буде гідно оцінена, адже саме життя є найвищою цінністю, яку завдяки людям цієї професії вдається вчасно зберегти. Сердечно вітаємо Вас із професійним святом, будьте щасливі та завжди готові на подвиги.

Рятувальники! Дякую вам за мужність і відвагу в цій нелегкій праці! У ваше свято, бажаємо вам легкої роботи, везіння та Божої допомоги. Нехай ваша жертовна робота завжди справедливо винагороджується, а серця будуть сповнені любові та тепла!

Дивіться також