Вітаю із Міжнародним днем ​​спортивного журналіста. Бажаю яскраво та барвисто розповідати про всі події у світі спорту, бажаю також цікаво та красиво проживати кожен свій день. Успіхів на своєму журналістському посту та в особистих справах життя.

Вітаю із Міжнародним днем ​​спортивного журналіста. Бажаю радувати всіх любителів спорту, шанувальників різних видів, фанатів та шанувальників лише добрими новинами, лише цікавими подіями у світі спорту. Бажаю креативу та прояву унікального таланту у кожній статті, у кожному огляді, а також успіхів, слави та крутих ідей!

Вітаю із Міжнародним днем ​​спортивного журналіста! Бажаю впевнено забивати голи у ворота своїх суперників та викликати бурю позитивних емоцій у шанувальників спорту своїми статтями. Нехай у житті буде багато успішних ривків та стрибків, вдалих стартів та журналістських перемог на фінішах!

У міжнародний день спортивного журналіста бажаю всім професіоналам успіхів та злетів. Нехай кожен матеріал буде захоплювати, викликати ажіотаж та інтерес. Вдома нехай затишок мешкає та зустрічають рідні. Вітаю!

Вітаю із Міжнародним днем ​​спортивного журналіста. Бажаю завжди бути у чудовій формі, бажаю щодня отримувати неймовірний заряд енергії, бажаю постійно керуватися ентузіазмом та невтомним інтересом до подій у світі спорту, у житті гідних спортсменів. Бажаю крутих репортажів, величезних успіхів та високих досягнень у журналістській діяльності.

Міжнародний день спортивного журналіста – професійне свято, яке відзначається щорічно 2 липня. Цього дня 1924 року в Парижі було утворено Міжнародну асоціацію спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок.