ДиректоруДругуЖінціКолезіКороткіКоханомуОфіційніТатовіЧоловіку

У День автомобіліста бажаємо всім власникам автотранспорту рівних, безпечних доріг, без заторів та порушників! Нехай вам завжди спалахує зелене світло, нехай правила не обмежують вас, а допомагають рухатися швидко і в потрібному напрямку! Зі святом!

Бажаю дороги щоб, шляхи твої гладкими були, гальма нехай завжди в робочому стані та ями розбігаються зі шляху твого! З днем ​​автомобіліста вітаю.

День автомобіліста нехай подарує чудовий настрій, а всі дороги відтепер будуть цікавими, легкими та вільними!

Коханий чоловік із днем ​​автомобіліста. Бажаю тобі мільйони зірок на небі, щоб яскраво вони висвітлювали тобі нехай, яким ти їдеш. Нехай твій автомобіль ніколи не підведе твоїх очікувань і тебе. Вітаю!

З Днем автомобіліста! Бажаю зеленого світла, рівних доріг, успіху та удачі у всьому. Нехай автомобіль завжди буде вірним другом та помічником, який ніколи не підведе!

Вітаю з Днем автомобіліста і бажаю міцного здоров’я, великої потужності двигуна, бездоганної майстерності водія і завжди супутньої удачі!

Вітаю з днем ​​автомобіліста, бажаю, щоб у твоєму житті не було подій, а дороги завжди були рівними без ям!

З днем ​​автомобіліста! Дороги нехай будуть вільними, без аварій та пробок. Нехай сонце висвітлює дорогу, яка приведе до щастя. Бажаємо, щоб автомобіль ніколи не ламався, а вірно служив. Вітаємо!