У це незвичайне свято бажаю вам рівних доріг. Щоб ваш залізний кінь ніколи не підводив вас. Штрафи оминали вас стороною. Ні цвяха, ні заліза!

Шановного директора вітаю від щирого серця з Днем автомобіліста. Хочу Вам побажати бадьорого самопочуття та оптимістичного настрою за кермом, справної машини та якісного бензину, добрих доріг та барвистих пейзажів, радісних емоцій та захоплюючих подорожей.

Шановний директоре, вітаю Вас з Днем автомобіліста. Бажаю не тільки в діяльності, а й на дорогах до успіху почуватися босом, бажаю з легкістю долати будь-яку перешкоду та об’їжджати будь-який вибоїн, бажаю при собі завжди мати справний навігатор, який прокладе вірний шлях до благополуччя та великого щастя.

Шановного директора та досвідченого водія, вітаємо з днем ​​автомобіліста! Бажаємо прекрасних доріг і завжди чистого та світлого шляху. Хорошого настрою, їзди, надійних друзів і прекрасного відчуття свободи за кермом!

Дорогий та шановний директор, вітаю з Днем автомобіліста. Нехай за кермом завжди буде удача і комфорт, нехай на дорогах зустрічається везіння та радість, нехай будь-яка поїздка буде успішною та щасливою, нехай Ваш автомобіль буде витривалий та здоровий.

Шановний директор, вітаю від щирого серця Вас з Днем автомобіліста. Я бажаю Вам не знати проблем з машиною і чудово почуватися за кермом, бажаю доріг щастя та благополуччя, бажаю великої удачі в дорозі та радості, бажаю веселих подорожей та яскравих емоцій.