Дружино, вітаю тебе з днем ​​автомобіліста! Нехай твоя дорога завжди приносить тобі бадьорість і піднесений настрій! Нехай ейфорію викликає шум вітру за авто. Здоров’я тобі, гуми по сезону, гладкого шляху та швидкісного виконання бажань!

Вітаю з днем ​​водія! У вас дві проблеми – дурні та дороги. Бажаю якнайменше першої проблеми на другій проблемі, зелених світлофорів і щоб сонце не сліпило.

З Днем автомобіліста, друже. Бажаю щасливих доріг, низьких цін на бензин, справну роботу автомобіля. Бажаю нескінченного ентузіазму у пошуках своїх ідеалів та мрій. Бажаю удачі на вибраному шляху. Бажаю впевненості за кермом. Бажаю відмінного настрою та улюбленої музики у кожній поїздці!

Вітаю всіх, чиє життя пов’язане з автомобільним транспортом, зі святом! Як то кажуть, ні жезла вам, ні цвяха, ні лисої гуми! Рівних вам доріг та супердешевого бензину, добрих даішників та тямущих пішоходів. Водіям бажаю професійних механіків, а механікам легкого ремонту. І ще ненудних та ненав’язливих вам пасажирів. А аварійка нехай включається лише на знак подяки!

З Днем автомобіліста, друже. Бажаю вдало ухилятися від даішників, весело керувати просторами щастя, з кожною поїздкою ставати впевненішою та самодостатньою. Нехай твоє авто не знає зношування, нехай твоє серце працює, як мотор.

О великий підкорювач доріг, вітаю тебе з Днем автомобіліста! Мчися трасою на граничній швидкості, зустрічай тільки добрих даішників і не забувай про правила. Нехай бак завжди буде сповнений бензину, а по радіо грають улюблені пісні!

Зі святом, друже! Нехай твій залізний кінь мчатиметься на щастя, обганяючи вітри і бурі невдач. Бажаю доріг вільних, щоб не було ям, несподіваних поворотів та сліпучих зустрічних фар! Бажаю жодної аварії не побачити, щоби поломок не було, а сонце не сліпило.

Сьогодні настав великий день людини, яка сидить за бубликом. У вас дорогі мої настільки розвинені терпіння та почуття економії. Ви люди двох крайнощів. Ви одночасно можете відчувати всю машину і можете спеціально не звертати увагу на стукіт у двигуні. Водій — це найнезвичайніша у світі людина, адже тільки вона, сидячи на місці, може пересуватися світом. Від цього я хочу побажати вам добрих доріг і менше дурнів на них.