З Днем автомобіліста, коханий. Нехай твій автомобіль завжди мчить тебе до успіху, нехай колеса крутяться, мотор справно гуде, а твоє серце радіє життю. Бажаю тобі, дорогий, міцного здоров’я та абсолютної впевненості за кермом, бажаю благополучних доріг без штрафів, аварій та сумних пісень.

З тобою, коханий цвіте моя душа, щиро вітаю з Днем автомобіліста! Бажаю за кермом бути принцом, королем, володарем світу. Дбайливо дотримуйся правил руху, приємних доріг тобі, доброзичливих і привітних охоронців порядку. Нехай твій залізний кінь працює так, щоб ти практично не з’являвся в автосервісі.

Любий мій, вітаю тебе з Днем автомобіліста і побажати хочу завжди їздити дорогами щастя та удачі, брати в будь-яку поїздку з собою чудовий настрій та бадьоре самопочуття, завжди домагатися поставлених цілей та завдань, з натхненням стартувати та успішно фінішувати.

Мій улюблений автомобіліст, я обожнюю спостерігати за тим, як ти ведеш авто! У ці моменти ти виглядаєш ще мужнішою та сміливішою! За кермом ти справжній Король дороги! Бажаю тобі лише вдалих поїздок, задоволення від водіння та завжди справного авто!

Любий мій, вітаю тебе із Днем автомобіліста! Я щиро тобі хочу побажати, щоб Ангел-охоронець оберігав тебе всю дорогу, щоб на шляху було тільки щастя, благополуччя, успіх і успіх, щоб ти завжди відчував себе бадьоро та весело за кермом, щоб будь-яка поїздка була тільки на користь та на радість.

Дорогий, ти чудовий водій, і я впевнена, що так буде завжди! Нехай твоя машина служить тобі довгі роки і завжди дарує можливість отримувати максимум задоволення від водіння! Бажаю тобі рівних доріг, вдалих поїздок та всіх благ!

Улюблений мій водій, у День автомобіліста бажаю тобі їздити швидко, але акуратно, не мати жодних проблем із ДАІ та все завжди встигати! Нехай твій автомобіль завжди буде на ходу, нехай всі твої маршрути будуть простими і легкими. Успіхів, коханий, на дорогах і трасах!

Вітаю тебе, мій улюблений «кермовий»! Бажаю тобі доріг без постів, перешкод та перешкод. Бажаю, щоб ти, вирушаючи в дорогу, ніколи не забував про те, що вдома на тебе чекає серце, що любить. Завжди пам’ятай про це, не ризикуй марно, поважай інших водіїв, бережи свої нерви і не звертай уваги на «нерозумних» учасників руху. З Днем автомобіліста!

Дивіться також