Професія перекладача є дуже важливою. Адже саме ви дозволяєте людям з різних країн та континентів порозумітися, прочитати дітям казки різних народів світу. Саме за вашою допомогою відбуваються угоди між президентами різних країн. Тому дуже складно переоцінити вашу працю. З професійним святом!

Вітаю з Міжнародним днем ​​перекладача! Побажаю легкої та успішної роботи, високого професіоналізму у справі, міцного здоров’я та моральних сил, спокою, поваги оточуючих людей, любові близьких та простого людського щастя.

Читати світову літературу в оригіналі, розмовляти з жителями далеких країн їхньою мовою, брати участь у семінарах та асамблеях, ось те небагато що дозволено вам. Підтримуючи міжнародні зустрічі або проводячи ділові переговори, від вас часом залежить результат не меншою мірою, ніж від сторін. Так звані тонкощі перекладу не раз згладжували конфліктні ситуації і виводили суперечку в потрібне русло. Так нехай ніколи не виникає у вас проблем з роботою, а в Міжнародний день перекладача навколо звучить лише рідна мова, яка дає можливість відпочити і по праву відзначити це свято.

Вітаю із Міжнародним днем ​​перекладача. Бажаю, щоб завжди була не тільки високооплачувана, а й дуже цікава робота, бажаю, щоб робити переклади тобі було так само легко, як павуку плести павутину, як поліглоту гортати словники. Успіхів та достатку, подорожей та перемог, величезних сил та море задоволень у житті.

Ви допомагаєте людям краще розуміти один одного, вам не перешкоджають межі та відстані. Вітаю Вас з Міжнародним днем ​​перекладача та бажаю вам нових цікавих робіт та відмінних комунікацій!

Вітаю з Міжнародним днем ​​перекладача! Бажаю дедалі більше пізнавати тонкощі іноземних мов, розвивати свій талант, бути конкурентоспроможним та найпродуктивнішим у своїй сфері. Нехай робота приносить колосальне задоволення, гідний дохід і зовсім невеликий клопіт.

Вітаю із Міжнародним днем ​​перекладача. Такі люди, як ти допомагають налагоджувати контакти між людьми всього світу. Бажаю, щоб твій талант та професіоналізм завжди залишався в пошані. Бажаю бути затребуваним фахівцем та просто щасливою людиною. Успіхів, захоплюючих подорожей та нових відкриттів у власному житті!

Вітаю із Міжнародним днем ​​перекладача. Бажаю, щоб для спілкування з близькими та дорогими людьми не потрібен словник. Бажаю, щоб у діяльності все й завжди було легко та зрозуміло. Великих успіхів тобі, постійного потоку високооплачуваної роботи, захоплюючих подорожей, веселих пригод, радісних подій у житті та неймовірних сил!

Дивіться також