КерівникуКолегамКороткіПрикольні

Вітаю із Днем працівників торгівлі. Бажаю перспективних ідей, реалізації задуманих планів та нереального успіху у всіх починаннях.

З днем ​​працівника торгівлі! Нехай щоранку ви прокидаєтеся в бадьорому настрої у передчутті трудового дня. Нехай ваш робочий день триває продуктивно та активно. Нехай щовечора вдома на вас чекає смачна вечеря. Зі святом!

Нехай бог Меркурій, покровитель торгівлі, прибутку та збагачення, благословить вас на впевнене процвітання вашого підприємства! Нехай торговельний азарт надихає та активізує на удачу, постійний попит на продукцію задовольнить усі потреби! Великого доходу та море усмішок!

Дорогі друзі! Сьогодні я хочу щиро привітати вас із професійним святом — Днем працівників торгівлі! Торгівля — дуже важлива галузь економіки. Ви забезпечуєте якість життя людей, а це непросто. Бажаю, щоб робота приносила вам позитивні емоції. Будьте здорові, бадьорі та позитивні, впевнені у важливості та потребі вашої праці. Зі святом!

Вітаю із Днем працівників торгівлі! Це важка праця, і нехай життя підносить легкість у роботі, добрих та чесних клієнтів, щастя у кожному дні. Бажаю міцного здоров’я, терпіння, удачі, всіх благ!

У День працівника торгівлі бажаю тобі великого прибутку та розуміючих покупців!

Бажаю миттєвого продажу, щоб каса завжди була забита виручкою. Нехай покупці повертаються знову та знову!

Вітаю тебе, дорогий робітник торгівлі, з твоїм професійним святом! Нехай продажі йдуть лише вгору, кількість клієнтів збільшиться у кілька разів, а доходи зростають у геометричній прогресії. І нехай робота приносить тобі лише позитивні емоції день у день!

Дивіться також