ВідповідьКороткі

Дозвольте привітати вас зі світлим святом православних християн – Благовіщенням Пресвятої Богородиці. Цього квітневого дня бажаємо вам доброго здоров’я, сімейної згоди та Божого заступництва.

Вітаю з Благовіщенням та бажаю благодаті в житті, на душі та в серці. Нехай щодня голубка стукає у твоє вікно і віщує тільки добрі звістки, нехай у твоїй родині панує лад, за віконцем буде мир, а всередині тебе живе щаслива надія та любов.

Будьте чисті душею та серцем, любіть та поважайте близьких своїх. Нехай береже вас Богородиця від усіх бід та хвороб.

Любі мої, дякую вам за таке добре вітання! Мені дуже цінні ваші слова! Нехай цей день, день Благовіщення Пресвятої Богородиці, вам також принесе позитивних звісток, убереже від напастей та неприємностей, додасть нових сил та енергії. Тепла та затишку вашій родині!

З Благовіщенням Вас вітаю, нехай Пресвята Богородиця опікується Вашою долею, даруючи благо і світло. Нехай Всевишній почує кожне слово, звернене до нього, нехай виконає прохання та подарує душевний спокій.

У відповідь хочу найтепліші слова сказати. Нехай Пресвята Богородиця Вас укриє від турбот та тривог, а будинок захистить від усіх бід та труднощів. Більше часу бажаю в колі близьких проводити та насолоджуватися днями.

Вітаю з Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Я бажаю вам добра і світлих помислів, невимовного щастя та неземної енергії, тепла для вашого серця і повну чашу благ для сімейного вогнища.

З Благовіщенням! Нехай душа мчить голубом вгору за мрією та надією, нехай зрадіє серце, нехай воно не втратить віри в кохання та добре чудо.