Любі мої, дякую вам за таке добре вітання! Мені дуже цінні ваші слова! Нехай цей день, день Благовіщення Пресвятої Богородиці, вам також принесе позитивних звісток, убереже від напастей та неприємностей, додасть нових сил та енергії. Тепла та затишку вашій родині!

У відповідь хочу найтепліші слова сказати. Нехай Пресвята Богородиця Вас укриє від турбот та тривог, а будинок захистить від усіх бід та труднощів. Більше часу бажаю в колі близьких проводити та насолоджуватися днями.

Благовіщення Пресвятої Богородиці нехай буде незвичайним днем. У відповідь хочу побажати, щоб у житті завжди перемагало добро і любов, розуміння і милосердя. Ніколи бажаю не чути слів злих, а небеса нехай стануть вірним захисником!

І Вас зі святом, Благовіщенням Пресвятої Богородиці! У таке світле свято бажаю теплих та сонячних днів у душі. Бажаю частіше відвідувати церкву для здобуття душевного спокою та світла.

Дякую за такі добрі слова та у відповідь прийміть мої вітання зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Нехай любов, добро і щастя будуть незамінними помічниками та супутниками у житті!

У відповідь хочу побажати Вам стільки добра, скільки здатне вмістити серце Ваше. Нехай Пресвята Богородиця всіх труднощів позбавить і неприйнятих рішень. Бажаю щодня посміхатися та насолоджуватися життям.

Дякуємо за привітання та вас зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Дай Бог вам всього найкращого і найсвітлішого!

Спасибі велике за привітання. Я також хочу привітати тебе з Благовіщенням Пресвятої Богородиці. Нехай світ зачиняє перед тобою двері невдач. Нехай Пресвята Богородиця допомагає у скрутну хвилину. Нехай твоє серце велить робити тільки добрі вчинки. Нехай кожна мить буде щасливою для душі!