Дорогі наші солдати службовці у цивільній авіації вітаємо вас із вашим святом і цього дня дякуємо вам за вашу сміливість, відвагу та доблесть. Хочемо від щирого серця вам хлопці побажати мирного неба, богатирського здоров’я, стійкості та мужності.

Вітаю людей, які підкорили небо, пізнали смак висоти, простори захоплення та широту горизонтів. Людей, завдяки щоденній праці яких тисячі пасажирів подорожують із одного кінця світу на інший. Бажаю, щоб кількість зльотів завжди дорівнювала кількості м’яких посадок. Бажаю вдалих рейсів, що закінчуються оплесками вдячних пасажирів. Бажаю доброго та мирного земного життя в затишку, теплі та коханні близьких людей. Із Днем цивільної авіації!

Вітаю з Міжнародним днем ​​цивільної авіації та від душі побажаю бравих та високих польотів у повній безпеці та абсолютному комфорті. Бажаю, щоб кожен зліт був вдалим, а приземлення – успішним, щоб душа не переставала любити небо та завжди насолоджувалась підкоренням повітряного простору. Бажаю мирного неба, доброго здоров’я та щастя неосяжних розмірів, як небесні простори.

У Міжнародний день цивільної авіації бажаю добрих польотів та світлого благополуччя, неймовірних висот успіху та успіху в житті, повної безпеки та оптимізму душі, щирої поваги та великої любові.

Вітаю із Міжнародним днем ​​цивільної авіації. Бажаю літати відкритими повітряними просторами з доброю надією та гарною мрією. Нехай кожен політ починається з посмішки і завершується успіхом, нехай щодня дарує удачу, підтримку рідних та кохання!

Вітаю з Міжнародним днем ​​цивільної авіації та бажаю, щоб життєве паливо не закінчувалося, а життєві польоти були високими та успішними. Нехай народ пишається справжнім героєм, а рідні — доброю та відважною людиною.

Вітаю із Міжнародним днем ​​цивільної авіації. Бажаю у це свято вдалих зльотів та бравих польотів, неймовірної удачі та щасливого кохання, блискучих успіхів та переможних вершин, безперечного блага та м’яких посадок.

Вітаємо із Міжнародним днем ​​цивільної авіації! Бажаємо чудових погодних умов, чистого та безхмарного неба. Чудових польотів, відмінного стану своїх залізних птахів та завжди чудового настрою! Здоров’я, доблесті та сміливості!

Дивіться також