19 листопада в Україні щорічно відзначають День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України №208/2003 від 11 березня 2003 року.

Вітаю з Днем працівників метеорологічної служби України і щиро бажаю відмінних прогнозів не лише в погоді, а й в особистому житті. Нехай дме вітер добрих змін, нехай урагани будуть тільки радості та веселощів, нехай облоговим дощем проливається удача, нехай яскравими променями світить сонце кохання.

Вітаю з Днем працівників гідрометеорологічної служби України та щиро бажаю, щоб у країні завжди був сприятливий клімат для розвитку та процвітання, щоб у твоєму житті завжди світило яскраве сонце та випадали опади у вигляді щасливих емоцій!

Вітаю із Днем працівників гідрометеорологічної служби України. Бажаю яскравого сонця в житті, що сіє промінчики щастя і добра, бажаю випадання опадів радості та натхнення, поривів вітру удачі та везіння, бажаю точних прогнозів на успіх та прекрасної погоди у твоєму світі.

Вітаю із Днем працівників гідрометеорологічної служби України. Нехай буде гарною погода в хаті, нехай ясне сонечко світить за вікном, нехай бурі радості та щастя проносяться у житті. Бажаю добрих прогнозів для серця та роботи.