Усіх медичних співробітників хочеться привітати із Днем швидкої допомоги! Побажаю я вам наші дорогі бачити поменше болю, страждань та негативних емоцій, а більше спостерігати посмішок, перемог та переважання позитиву над негативом!

Від щирого серця вітаю з Днем швидкої допомоги! Бажаю вам здоров’я, сил, терпіння та енергії для виконання вашої щоденної праці. Дякую вам за вашу оперативність, увагу та допомогу. Все це незамінно та безцінно!

У цей непростий час я хочу щиро привітати відважних героїв, котрі борються за наші життя щодня з професійним святом — Днем швидкої допомоги, та побажати залишатися такими ж сильними, мужніми та шляхетними героями. Хочеться всім серцем вірити, що вас переслідує успіх, а вся людська любов підтримує вас.

Нехай ваша допомога буде справді «швидкою». Нехай кожен ваш пацієнт, якнайменше чекає на своїх рятівників, чиї руки часом, творять справжні чудеса і здатні повернути вмираючого до життя, як руки білокрилих ангелів. Бажаємо, щоб на шляху ваших машин завжди горіло тільки зелене світло. І нехай ваше особисте життя завжди буде світлим, добрим і благополучним. З днем ​​швидкої допомоги!

Вітаю з Днем швидкої допомоги та побажати хочу скрізь та завжди встигати, вчасно надавати необхідну допомогу та отримувати натомість подяку, бажаю бадьорості духу та оптимізму душі, бравої діяльності та особистого щастя.

Швидка допомога стала вашим другим будинком. Тому вітаю вас із цим святом — днем ​​швидкої допомоги. Бажаю більше спокійних чергувань, вдячних пацієнтів. Нехай робота приносить вам радість. І з колегами живіть дружно, адже ви боретеся за одне здоров’я людей. Ваша робота і небезпечна і важка, але це ваше покликання. Несіть із честю прапор своєї професії. Велике вам спасибі!

Вітаю із Днем швидкої допомоги. Бажаю вчасно прибувати на кожен виклик і щоразу стабілізувати будь-яку ситуацію. Бажаю, щоб кожна зміна була успішною, а кожен пацієнт здоровий. Бажаю берегти себе та близьких, рятувати людей та наповнювати світ надією, добротою. І нехай у скрутну хвилину до тебе поспішає швидка допомога підтримки дорогих людей.

Слава лікарям, фельдшерам та всім працівникам швидкої допомоги! Ви день і ніч працюєте на благо суспільства, мчіться на виклик, знімаєте біль, рятуєте життя. Ми дякуємо вам за цю працю та бажаємо здоров’я!

Дивіться також