У чергові роковини чорнобильської трагедії закликаємо всіх свято вшановувати пам’ять людей, які віддали свої життя, щоб запобігти біді. Цінуйте та оберігайте те, що несе справжнє щастя — мир, природу, свою сім’ю та друзів.

Сьогодні день Чорнобильської трагедії! День пам’яті про тих, хто віддав своє життя заради мільйонів чужих. Ця катастрофа принесла багато горя і бід, відібравши здоров’я і життя у багатьох людей. Жах цієї події меркне з роками, але дає зрозуміти яка потужна і жорстока може бути невгамовна стихія створена геніями науки. Бережіть себе!

У День пам’яті чорнобильської трагедії хочеться побажати спокою, миру та міцного здоров’я Вам і тим, хто дорогий Вашому серцю. Нехай жодні біди та руйнування не торкнуться Вашої родини. Будьте здорові та благополучні.

У День чорнобильської трагедії хочу побажати ніколи не забувати про те, що життя та безпека здоров’я залежить від кожного з нас, про те, що потрібно прагнути не лише успіху, а й загального благополуччя. Нехай стихне луна тієї трагедії, нехай ніколи не трапляється подібних речей у жодній точці світу.

У День пам’яті про чорнобильську катастрофу я щиро хочу всім побажати безпечного, світлого, доброго, щасливого світу, де немає місця для трагедій, катаклізмів і катастроф. Давайте вшануємо пам’ять тих добрих і добрих людей, чиє життя забрав цей день. Давайте подякуємо всім тим героям, завдяки яким було наведено порядок після краху. Давайте разом подбаємо про наше світле майбутнє — спокійне і безстихійне.

Через десятки років ми згадуємо про страшну трагедію, яка залишила похмурий слід на нашому календарі. Ми безмежно вдячні тим людям, які стали ліквідаторами жахливої ​​події в історії України та пожертвували власним здоров’ям на благо порятунку цілої держави.

Нам ніколи не забути трагедії, яка сталася багато років тому. Ми завжди пам’ятатимемо день, коли сміливці пожертвували собою заради того, щоб у інших був шанс. День, який зламав долі багатьом людям та родина. Нехай же трагедія Чорнобиля завжди нагадує нам про речі, які важливіші за все інше у цьому світі.

У День чорнобильської трагедії хочу побажати світлої та доброї пам’яті про жертви тієї сумної події. Нехай ніколи в нашому житті не повториться такого, нехай кожен із людей завжди піклується про безпеку себе та оточуючих, нехай ця трагедія завжди нагадує про необхідність належної уваги та повної відповідальності у певній роботі та галузі.

Дивіться також