Сьогодні міжнародний день рідної мови! Вітаю всіх, хто ввібрав у себе нашу мову, знає своє коріння і розуміє витоки, що дає нам силу і якоюсь мірою могутність. Адже слово — це життя і розквіт, це сила та спонукання, як і загибель із занепадом. Давайте берегти та розвивати рідну мову, цінувати її дари, не розпорошуючись на запозичення. Ми могутні і міцні у своїй промові. Наше слово – наша сила!

Зі святом! Бажаю свою рідну мову зберегти у тому вигляді, що передали нам її наші прадіди, батьки та матір. Нехай сила його допомагає досягати цілей, вирішувати всі питання, щоб пишалися ним та поважали.

Міжнародний день рідної мови – це молоде, але важливе свято. На честь цієї події хочеться побажати любити свою рідну мову і з повагою ставитися до неї, оскільки вона є місточком, який зв’язує нас із нашими витоками, з нашою історією. Давайте оберігати його, користуватися ним правильно, бо саме він відбиває наші традиції та культуру.

Вітаємо Вас з Міжнародним днем ​​рідної мови, бажаємо Вам завжди відчувати гордість за красу, мелодійність та багатство тих слів, які ми чуємо з раннього дитинства, дбайливо зберігайте чистоту рідної мови, збагачуйте свій словниковий запас, прищеплюйте культуру спілкування своїм дітям.

Цього дня хочу побажати, щоб така цінність, як наша рідна мова, ніколи не вичерпала себе і цінувалась багатьма поколіннями. Давайте берегти те, що створювалося століттями, великими людьми, без чого ми тепер не можемо обійтися. Давайте вихваляти нашу Велику рідну мову!

У день рідної мови хочу побажати поважати і з гордістю шанувати свою Батьківщину, любити особливість своєї мови, але й почитати акценти будь-яких народів. Нехай рідна мова буде близькою серцю, адже він подарував нам спілкування з коханими людьми. Зі святом!

Вітаю з Міжнародним днем ​​рідної мови та щиро бажаю всім серцем та душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою та прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним та потужним інструментом не лише спілкування, а й розвитку.

Багатий і красномовний наша рідна мова, гарний і добрий. Нехай пишається кожен, хто має дар говорити рідною мовою, хто поважає Батьківщину. Нехай процвітає наша мова, нехай дарує добрі слова, нехай надихає щодня. Зі святом! З днем ​​рідної мови!