Ви однією миттю здатні біль угамувати, нехай ваші руки зберігають у собі це добро, що допомагає людям, що полегшує їх страждання. Нехай завжди безболісно і мирно тече ваше життя, несучи мрії в небеса, виконуючи бажання.

Ваша робота особливо важлива, адже саме завдяки вам пацієнти не відчувають болю. Вітаю зі святом і бажаю ніколи не сумувати та не втрачати професіоналізму. Нехай пацієнти будуть вдячними, а зміни – легкими!

Як каже історія, 16 жовтня 1846 року, зубний лікар Томас Мортон, провів операцію під ефірним наркозом. Це день у всьому світі та прийнято вважати Днем анестезіолога. Анестезія – втрата чутливості нервів. Штучна анестезія застосовується для знеболювання під час хірургічних операцій.

З днем ​​анестезіолога тебе! Бажаю з легкою руки завжди присипляти своїх пацієнтів, щоб кожен з них вийшов зі сну легко і невимушено! А в особистому житті нехай щастя б’є ключем, як прекрасним, дивним фонтаном. Любові та благополуччя, добробуту та везіння на всі дні життя твого!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​анестезіолога! Бажаю, щоб важливість професії ніколи не ставилася під питанням, щодня були лише гарні та вдалі моменти, здоров’я не підводило і ніколи не було лікарських помилок!

У цей прекрасний день бажаю вам особистісного зростання, хороших пацієнтів і мудрого керівництва. Нехай ваші ідеї втілюються у житті. Ви отримували задоволення від роботи. Зі святом!

Дорогі, шановні анестезіологи, ваша робота неймовірно важлива! Ви приносите полегшення та комфорт величезній кількості пацієнтів у найважчі моменти. Дякую вам за вашу професійну турботу. Сьогодні ваша велика урочистість — Всесвітній день анестезіолога! Доброго вам усім здоров’я, щастя, благополуччя та наші вітання!

Вітаю із Днем анестезіолога! Нехай у житті вас оточують вдячні пацієнти, грамотні колеги та люблячі близькі. Бажаю благополуччя, удачі та здоров’я!