Від усіх любителів та поціновувачів літератури прийміть щирі вітання з вашим професійним днем. Ви робите дуже необхідну роботу, адже книга – це скарб, яким ви не скупитеся ділитися з усіма. За таку щедрість нехай вам віддасться здоров’ям, щастям та щирим коханням.

Вітаємо з професійним святом усіх українських працівників поліграфії, видавництв та книгорозповсюдження загалом. Бажаємо, щоб нинішня хвиля людей, які «не читають», пройшла якнайшвидше і ви знову мали можливість працювати за улюбленою спеціальністю.

Вітаю з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження України. Нехай цікаві історії та чудові твори завжди виходять у світ, нехай кожна свіжа сторінка чудової книги захоплює читача у свій унікальний та чарівний світ, нехай праця видавця та розповсюджувача книг ніколи не буде марною і завжди дарує можливість кожній людині відкрити для себе щось нове та фантастичне.

У День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження України хочеться від душі побажати таких друкованих видань та цікавих книг, які б ні хвилини не залягалися на полицях у продажу. Нехай читачів радують захоплюючі сюжети і нехай кожен із книголюбів завжди буде вдячний за нелегку друкарську працю та роботу за розповсюдження чудових видань.

«День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження» — національне професійне свято працівників так чи інакше пов’язаних із книгодрукуванням. Зазначається в Україні згідно з Указом Президента № 563/99 від 25 травня 1999 року, щорічно в останню суботу травня.

Дивіться також