Вітаємо тебе та твоїх колег із професійним святом — днем ​​працівника контрольно-ревізійної служби України! Дякую за те, що всі ці роки ви працюєте на благо країни та її народу! Ми цінуємо вашу нелегку і часто непомітну для оточуючих працю!

Вітаю з Днем працівника контрольно-ревізійної служби України та побажати від душі хочу високого контролю та суворого порядку в роботі, швидкого виявлення порушень та усунення проблем, високих результатів діяльності та великої удачі, світлого щастя у житті та гарного настрою.

Вітаю із Днем працівника контрольно-ревізійної служби України. Бажаю нічого з виду не пропускати, ні на що очі не заплющувати, всі дефекти і недоліки відразу виявляти і з кожним днем ​​своєї роботи почуватися сильною, розумною, затребуваною і успішною людиною. Бажаю моральних та фізичних сил, витримки, завзятості, наполегливості та удачі про всяк випадок! А для твого серця хочу побажати щодня проводити ревізію емоцій і почуттів і неодмінно викидати у відро для сміття похмурий настрій і весь накопичений негатив.

26 січня 1993 року було підписано Закон за номером 2939-XII «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З того часу 26 січня святкується як «День працівника контрольно-ревізійної служби України». До функцій контрольно-ревізійної служби (КРУ) відноситься проведення ревізій та перевірок фінансової діяльності, стану збереження грошових коштів та матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності, а також ревізії та перевірки повноти оприбуткування, правильності витрачання та збереження валютних коштів у міністерствах та інших органах виконавчої влади.

Вітаю із Днем працівника контрольно-ревізійної служби України. Бажаю, щоб з-під контролю не виходила жодна ситуація, жодна справа, щоб ревізії були швидкими, легкими та простими. Загалом, успіхів та удачі в діяльності, достатку та щастя в житті, великих перемог та високих результатів на твоєму рахунку.

Вітаю з Днем працівника контрольно-ревізійної служби України та хочу побажати вести контроль достатку, щастя та успіху, не забувати проводити ревізію у своїх думках, планах та справах, відкидаючи все непотрібне та залишаючи воістину важливе. Ну, і, звичайно, нехай вистачає сил і терпіння, здоров’я та професіоналізму для відмінної роботи та забезпечення повного порядку у фінансовій сфері.

Дякуємо працівникам контрольно-ревізійної служби України, людям, які стоять на варті державних інтересів, які допомагають зберегти фінансові ресурси країни. Вітаємо із професійним святом. Нехай вам доведеться мати справу лише з чесністю та порядністю. Бажаємо всіх благ вам та вашим близьким.