У Ніколін день бажаємо Вам міцного здоров’я та стійкості. Нехай усі Ваші молитви будуть почуті, нехай не буде у житті поганої погоди. Будьте вдячні землі і вона у відповідь віддасть Вам за заслуги, нагородить новими сходами та чудовим урожаєм.

У Ніколін день бажаю миру та достатку, здоров’я всій родині та солодкого життя без прикрощів, сварок, образ та розчарувань. Нехай дощ окропить землю, нехай вдалині квакають жаби, хай Микола-Чудотворець пошле тобі і твоїм близьким кохання, добробуту, радості та теплих надій, як літній вітерець.

Нехай Ніколін день буде світлим і радісним, нехай із вірою в душі у вашу родину увійде щастя та благодать. Мир вашому дому!

Нехай Святий Миколай буде твоїм заступником і оберігає тебе від усякого лиха! Нехай у твоєму житті буде місце справжнім чудесам і великій радості, любові та доброті. Бажаю, щоб ти ніколи не сумував, зберігав душевну теплоту, молився і покладався на Святого Миколая!

Вітаємо з Миколиним днем, з початком літа! Бажаємо, щоб тепло цього світлого свята зігрівало душу, щоб милість Божа не покидала вас і ваш дім, а заступник наш, Микола Чудотворець, допомагав вам у всіх починаннях.

Вітаємо з Миколиним Днем, так званим «Миколою весняним». Наші пращури помітили, що в цей день наші пращури помітили, якщо в цей день погода буде похмурою. Бажаємо розквіту у всіх ваших намірах!

У Ніколін день бажаю тобі радості та щастя. Бажаю травневого натхнення та кохання. Бажаю втіхи душі та достатку. Нехай святий Миколай зберігає твій дім від бід, сім’ю — від заздрощів та горя, а двір — від бідності та невдач. Бажаю міцного здоров’я, бравих сил, доброї надії, міцної віри, сонячного світла дива та злив дощів радості.

Ось і Ніколін День надвір! За прикметами сьогодні літо набирає повної сили і приносить із собою всі блага, що для літа характерні. Вітаємо зі святом і бажаємо всім Миколаям бути такими ж радісними для своїх близьких, як радісно літо для всієї природи.

Дивіться також