Від колективуЧоловіку

Вітаю із професійним святом, Днем Шефа. Побажання безапеляційного виконання наказів, зростання достатку апріорі, прекрасних можливостей ніколи не зупинятися на досягнутому, бути першим серед перших! Нехай фінансове сонце безперестанку світить, посилаючи грошові промені.

З Днем Шефа! Бажаю завжди бути крутішим за всіх, мати і будинок великий, і дачу, і яхту, і машину, і колектив, що поважає Вас, і улюблену справу, і великі перспективи, і вірну удачу, і постійний успіх! Загалом, нехай у Вас буде все, що треба і всі, хто дорогий! Здоров’я босу та достатку.

Вітаємо всіх важливих шишок із Днем Шефа! Бажаємо бути начальником не лише на робочому місці, а й у всіх сферах свого життя. І нехай ніхто не зможе вас усунути!

Вітаю із Днем шефа. Бажаю бути завжди на вірному шляху до успіху, бажаю незаперечних перемог та благополуччя, бажаю прибуткової діяльності та стабільного достатку, бажаю приголомшливих можливостей та справжнього щастя в житті.

Хто завжди пам’ятає деталі твоєї роботи? Не колеги і навіть не ти, а твій шеф. Вітаємо з Днем Боса і бажаємо нашому начальству завжди пам’ятати, що не тільки співробітники роблять промахи, але й промахи допомагають співробітникам вчитися і ставати кращими.

Чудового чоловіка та найкращого начальника вітаємо з днем ​​Шефа! Бажаємо розвитку, достатку, реалізації, досягнень та величезного прибутку. Здоров’я, прекрасних ідей, виконання всіх показників та чудового настрою!

Наш дружний та працьовитий колектив щиро Вас вітає з Днем Шефа. Бажаємо завжди впевнено стояти біля керма, бажаємо постійно досягати великого успіху, бажаємо вміло справлятися з будь-якою справою. Нехай новий день дарує високий політ думки та бравий ентузіазм витівок.

Ви наш ватажок, капітан та вождь. Ви ведете нас завжди вперед. Нехай вітер завжди буде попутним, ніякі стихійні лиха не заважають плаванню нашого корабля, а колектив не підведе!

Дивіться також