Із Днем працівників легкої промисловості! Завдяки Вам ми можемо бути унікальними, стильними, красивими, неординарними! Дякуємо за ваш креатив та професіоналізм! Бажаємо вам натхнення, творчих ідей, майстерності, втілення всіх цікавих ідей та задумів!

Вітаю із Днем працівників легкої промисловості. І нехай у нелегкій справі завжди супроводжує успіх і успіх. Бажаю бути креативним дизайнером, сміливим новатором, енергійним працівником, різнобічною особистістю. Відрізай гострими ножицями проблеми. Пришивай міцними нитками до себе любов та щастя.

У День працівників легкої промисловості їх же хочу і привітати, і побажати легкої не лише промисловості, а й життя, справедливого ставлення до вашої праці та гідної її винагороди!

Усіх працівників легкої промисловості вітаю з професійним святом та хочу побажати благополуччя та здоров’я, успіхів та інновацій. Будьте щасливі!

Вітаю із Днем працівників легкої промисловості. Бажаю якісних матеріалів у твоїх руках. Бажаю великих здібностей на твоєму горизонті. Бажаю високих цілей у твоїх планах. Бажаю гідних успіхів у твоїй діяльності. Бажаю величезного щастя у твоєму серці. І нехай буде легкою не тільки твоя промисловість, а й твоє життя!

Вітаю із Днем працівників легкої промисловості. І якщо промисловість легка, нехай і працюється теж легко! Бажаю здоров’я, роботи без поспіху, але з високими результатами, життя без проблем, але з постійними змінами на краще. Нехай всього, що тобі потрібне для щастя, завжди вистачає. Нехай усі, ким ти дорожиш, будуть поряд з тобою.

Це свято, що існує вже понад 25 років, було започатковано Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 р. «Про святкові та пам’ятні дні». Цей день – професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки їм населення областей та міст має можливість набувати якісної продукції місцевого виробництва.

День працівників легкої промисловості нехай принесе радість та гордість за справу, яку Ви робите. Нехай завжди життя дивує та дарує щастя, оточує прекрасними колегами, коханими людьми та близькими, вірними друзями.

Дивіться також