Хто б і як не сміявся з приводу залізниць України, але вокзали не порожніють і багато хто воліє вибирати саме потяги, як найзручніший і найдешевший спосіб подорожей. Привітаємо ж Залізничників України з їхнім професійним святом та побажаємо, щоб потяги їхнього життя не сходили з колії.

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято. ньому залізничника ця дата стала з ініціативи Львівської залізниці. Виявляється, саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-Угорської імперії, на територію сучасної України – до Львова – прибув перший потяг, який мав назву «Ярослав». День залізничника встановлено Указом №257/93 Президента України від 15 липня 1993 року.

Сьогодні вся Україна вітає із професійним святом працівників залізничного транспорту! Напевно, немає жодної людини, яка хоч раз не проїхала б поїздом. Через вас проходять мільйони пасажирів та тонни вантажів. Ваша робота робить відстань між людьми незначною. Бажаємо вам у житті нових напрямків, легких доріг та чистого неба над головою!

Шановні залізничники! Вітаю вас із професійним святом! Нехай поїзд щастя і благополуччя мчить вас по життю, такому ж рівному і плавному, як залізниця. Бажаю чути більше сигналів подяки, і бачити яскраве світло семафора посмішок.