Вітаємо нашого шановного завгоспу з днем ​​народження! Бажаємо, щоб усі кошториси стверджували, щоб матеріалів вистачало на все задумане, щоб зникла суєта, і скрізь був лад! Здоров’я, добрих друзів, душевної рівноваги та виконання бажань!

З днем ​​народження, дорогий наш завгосп. Бажаємо управляти не лише господарством по роботі, а й успіхом, радістю, статком в особистому житті. Нехай вам легко розподілятиме, що, куди, навіщо, звідки і для чого. Нехай щодня дарує удачу, радісні зустрічі, смачну вечерю та чарівне свято. Будьте щасливі та завжди затребувані.

З Днем народження. Для чудового завгоспу хочу побажати завжди управляти своїм добрим серцем, своїми бравими силами, завжди впевнено справлятися і зі своєю роботою, і з усіма своїми справами. Здоров’я та процвітання, гармонії та радості, успіхів та багатого господарства.

Найвідповідальнішого, доброго та шанованого завгоспу вітаємо з днем ​​народження. Бажаємо постійного порядку та чіткого регламенту на роботі, подяки за працю та поваги, високих успіхів та великої удачі, прекрасного настрою, великих можливостей та великого щастя.

З днем ​​народження, шановний завгосп. Бажаємо Вам берегти, що є і з кожним днем ​​примножувати свої успіхи, бажаємо завжди бути у відмінному настрої та при бойовому дусі. Нехай справ поменшає, а можливостей реалізовувати свої мрії — більше. Бажаємо здоров’я та процвітання!

З днем ​​народження вітаю людину доброї душі та відповідальної роботи, чудового завгоспу. Бажаю, щоб у порядку був робочий інструмент і документація, хочу поваги і успішної діяльності, хочу чарівної краси і сердечної доброти, хочу радісного щастя і міцної любові.

Найпрекраснішого завгоспу і просто хорошу людину вітаємо з днем ​​народження. Нехай завжди вдається тримати у порядку всі справи. Нехай буде успішним результат будь-якої витівки. Бажаємо міцного здоров’я, поваги, оптимізму, впевненості, рішучості, наполегливості, щастя та удачі.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю управляти господарством не лише по роботі, а й загалом своїм життям. Нехай підкоряється успіх, нехай залучається достаток, нехай множиться щастя, нехай зникає смуток, нехай ділиться радість із близькими людьми, нехай минають веселі дні у чудовій компанії.