Дякую, що Ви завжди поруч, що допомагаєте та виховуєте. Я хочу побажати, щоб ніколи не було розбіжностей не тільки в робочих моментах, а й з рідними людьми. Нехай порозуміння завжди пануватиме навколо Вас.

Мила нянька, з днем ​​народження тебе. Бажаю завжди залишатися такою доброю, красивою, веселою, бадьорою та доброю. Нехай у тебе завжди буде можливість і бажання влаштувати для себе свято дитинства, нехай попереду на тебе чекають незабутні, дивовижні, радісні, цікаві, прекрасні дні зі справжніми чудесами та приємними зустрічами.

З Днем народження. Нехай клопіт з дітьми приносить тільки радість, нехай твоє серце з кожним новим днем ​​відкриває двері в нову мрію, нехай завдяки жартам і примовкам життя перетворюється на казку, нехай завжди світить сонце в душі і горять яскраві вогники надії та натхнення на твоє.

З днем ​​народження, нянька. Бажаємо Вам берегти в собі ту саму добру, життєрадісну і милу дитину, яка вірить у чудеса і не боїться змін. Будьте завжди веселі та бадьорі, натхненні чимось добрим і оточені увагою.

Найдобрішу та наймилішу няню, з днем ​​народження! Нехай Всевишній захистить вас від бід і тривог і подарує тихе сімейне щастя, добробут, відданих друзів та справжнє кохання! Нехай дітки дарують енергію та натхнення, креативні ідеї та бажання творити! Кохання вам і всіляких благ!

З днем ​​народження, люба няня. Бажаємо Вам наповнювати навколишній світ своїми усмішками та добротою душі. Нехай Вам вдається знаходити ключик до серця будь-якої дитини, нехай з Вами будь-якій людині буде комфортно та добре. Будьте щасливими і чарівними, задоволені своїм життям і по-особливому дивовижні!

З днем ​​народження, дорога нянечка! Бажаємо Вам від щирого серця бути завжди в прекрасному настрої та відмінному самопочутті, бажаємо великих досягнень у житті та величезної удачі, бажаємо незвичайного щастя та щирої радості, розуміння з дітьми та веселих захоплень, міцної любові та поваги.

З днем ​​народження, палко улюблена няня! Такої доброї, жалісливої ​​та люблячої дітей жінки я ще не зустрічала. Бажаю, щоб такої світлої людини нічого не засмучувало і не ображало. Нехай попереду на вас чекає море позитиву, удачі та успіху! Нам із вами дуже пощастило!