Вітаю з днем ​​народження самого бравого та самовідданого солдата. Бажаю тобі вічної удачі та благополуччя на службі, вірності та відданості своїй Батьківщині, міцної любові та щастя, поваги та вірних товаришів, прекрасних життєвих можливостей та великого світлого майбутнього.

З днем ​​народження, вірний захисник своєї країни, шляхетна людина та добрий солдат. Бажаю, щоб за час служби не було жодних конфліктів і колотнеч, щоб звання солдата дозволило поєднувати в собі впевненість і відвагу, силу та мужність. Нехай щодня проходить плідно і весело, нехай майбутнє приготує для тебе велике щастя та любов.

Вітаю з днем ​​народження чесного та вірного солдата. Бажаю служити без перешкод і перешкод, гідно віддаючи честь і обов’язок Батьківщині, бажаю міцних сил та мужності, відваги та сміливості, щирої любові та вірності, благополуччя та щастя.

Вітаю з днем ​​народження бравого солдата! Бажаю швидкої та славної служби. Легкого вбрання, гарної дружньої обстановки в частині, відмінної фізичної підготовки та безпеки. Будь здоровий, знай, що чекають, і будь завжди на позитиві!

Вітаю та бажаю стійкості, витримки, відваги та сили духу. Нехай служба допоможе викувати характер, мужність, сміливість, винахідливість та навчить приймати вірні рішення. Знай, що вдома на тебе чекають, і нехай ця думка гріє тебе в твій день народження.

З днем ​​народження, захисник, з днем ​​народження, дорогий. Бажаю поменше на тумбі стояти, бажаю зовсім не чистити картоплю і двори не підмітати, бажаю тільки мужніша, сильніша, відважніша і впевненіша стати. Міцного тобі здоров’я, сили духу та швидкого відліку часу до дембеля.

Дорогий наш солдат, ми тебе вітаємо з днем ​​народження. Бажаємо менше нарядів та спокійної служби. Нехай не тиснуть чоботи, не тече плащ-намет. Нехай небо над тобою завжди буде мирним, чистим та безхмарним. Бажаємо здоров’я — як у семи богатирів, міцності духу — як сталеві канати, завжди позитивного ставлення до всього, що відбувається.

Дорогий мій солдат, бажаю, щоб ти завжди досягав успіху у всьому, за що берешся! Нехай служба в армії допоможе стати ще сильнішою, сміливішою та активнішою! Бажаю тобі сталевого здоров’я, залізних нервів та бойового духу! Нехай кожен день приносить тобі удачу та гарний настрій!