Нехай співають огірки та помідори, нехай зріють кабачки з картоплею, нехай проливаються щедрі дощі та сохне весь полин-трава на городі, нехай сонце світить на твоїй ділянці та у твоєму житті, нехай ладиться робота та вдається відпочинок із шашличком. З днем ​​народження, дачник. Будь міцним духом і здоровим тілом, веселим за вдачею і щасливим душею.

Вітаю з днем ​​народження, дачнику! Бажаю пишної розсади, ароматних квітів, смачних шашликів, бронзової засмаги, міцної лопати, пухкої землі, добротного врожаю та гарної компанії друзів!

З днем ​​народження, веселий дачник, добрий городник, душа квітучого саду та пишної розсади! Бажаю чудового здоров’я, нескінченного потоку сил та енергії, родючої землі та чудової погоди, доброго врожаю та смачної консервації, сімейного благополуччя та великого щастя, удачі та достатку.

З днем ​​народження, добрий дачнику! Бажаю бадьорого стану душі та тіла, оптимізму та ентузіазму, веселих посадок та зборів відмінних урожаїв, смачної картоплі та помідорів, соковитих фруктів та ягід, насичених вихідних та трудоднів на дачі.

З днем ​​народження, дачнику! Бажаю, щоб лопата не натирала мозолів, щоб колорадський жук не робив замах на твою картоплю, щоб жодної гусенички не було в твоєму саду, щоб сонце сильно не припікало, щоб дача завжди залишалась відрадою та натхненням для твоєї душі. Довгих років, здоров’я та успіхів у діяльності на фазенді!

У твій день народження я бажаю, щоб розквітали не лише квіти на твоїх клумбах, а й вічно цвіла від щастя твоя душа! Нехай улюблена справа приносить тобі чудові врожаї та гарний дохід! Нехай удача буде твоєю вірною супутницею, щоб все задумане виконувалося! Живи, кохай, дихай та насолоджуйся!

Вітаю з днем ​​народження доброї людини та веселого дачника. Бажаю радісних посівних робіт та добрих зборів урожаю, успішного городництва, прекрасного та незабутнього відпочинку на улюбленій дачі, світлих емоцій та смачного шашличка, сімейного щастя, кохання та поваги, наваристих компотів та хрумких малосольних огірків.

З днем ​​народження, дачник. Бажаю розкішного саду зі смачними плодами, бажаю родючого городу з багатим урожаєм, бажаю ніжної природи з шашличком та почуттям гармонії, бажаю бронзової засмаги та яскравих снів у гамаку, бажаю веселого життя з піснями, мріями та чудесами.