З днем ​​народження дорогий друже! Ти дуже смілива і сильна людина, здатна цілий день провести за кермом, керуючи ним зі справжнім професіоналізмом. Ти як солдат у битві, де поле – це твоя дорога, кермо – це твій меч, і, незважаючи на перешкоди та негаразди, ти завжди перемагаєш свою долю, виграючи черговий бій, завершуючи черговий шлях. Адже водій не просто їде дорогою, а й веде життя долі багатьох людей. Вітаю!

З днем ​​народження, найкращий водій! Нехай дороги будуть рівними і добрими, нехай настрій за бубликом буде веселим і оптимістичним, нехай на будь-якому шляху зустрічається удача та везіння, нехай душу гріє щастя та любов.

Чудовий водій, у твій день народження від душі бажаю завжди знаходити дорогу на своє щастя, і в спеку, і в холоднечу не збиватися з вірного шляху, постійно бути на хвилі оптимізму і з кожним днем ​​значно скорочувати кілометраж до своєї заповітної мрії.

Чудового, бадьорого, веселого та бравого водія вітаю з днем ​​народження. Бажаю щасливого шляху та успішних поїздок, добрих пасажирів та веселих друзів, розуміння рідних та вірного кохання, великого щастя на дорозі життя та великої удачі.

Відмінного, веселого, доброго та важливого водія вітаю з днем ​​народження. Нехай на шляху не зустрічаються цвяхи та злі даїшники, нехай будь-яка твоя дорога веде до успіху та щастя, нехай кермо і педалі завжди тебе слухаються, нехай ангел оберігає тебе щохвилини, нехай бадьорість і сили приходять до тебе з кожним днем.

Вітаємо Вас із днем ​​народження. Бажаємо здоров’я, бадьорості та відмінного настрою, високих швидкостей та безпечних доріг, приємних пасажирів, достатку та благополуччя у всьому.

Поспішаю привітати тебе з днем ​​народження. Нехай у житті завжди горить зелене світло твоєму руху, а правильні думки завжди спрямовують тебе у потрібне русло твоєї долі.

Дорога життя – це як поїздка за кермом: завжди є мета та пункт призначення. Я хочу побажати, щоб твоя дорога в житті досягала завжди поставленої мети, щоб вона не петляла і не була звивистою і нерівною. Нехай життєвих сил буде до краю, як бензин у баку. З Днем народження!