Вітаю з днем ​​народження! Ти майстер у своїй справі, чудовий будівельник та хороша людина. Бажаю тобі насолоджуватися своєю улюбленою справою, змінювати життя людей на краще та будувати «на совість». Радості тобі та достатку, кохання та тепла!

Обдарований наш будівельник, вітаємо тебе з днем ​​народження! Нехай карусель життя кружляє тебе невпинно радуючи приємними зупинками, нехай дриль долі звучить не голосно і не часто, а життєвий фундамент буде міцним, довговічним та міцним!

Найважливішого та найголовнішого будівельника вітаю з днем ​​народження! Бажаю чітких планів та успішного їх виконання. Бажаю міцного здоров’я, енергії та бадьорості. Бажаю пошани та поваги від оточуючих, подяки за великий внесок та працю, сімейного благополуччя та довголіття.

Нашого дорогого будівельника вітаємо із днем ​​народження! Бажаємо, щоб твоїми вмілими руками будувалися не лише об’єкти, а й власне життя! Нехай завжди буде вільний час, нехай сімейне вогнище зігріває теплом, порядком та затишком. Достатку тобі, кохання та правильного плану без поправок!

З днем ​​народження, чудовий будівельник, бравий діяч. Бажаю наслідувати успішний план, бажаю ніколи не відхилятися від курсу щастя і удачі в житті, бажаю керуватися міцними силами, світлим розумом і впевненістю в собі, бажаю постійно досягати потрібних результатів і завжди залишатися на гребені хвилі слави і великих заслуг.

З Днем народження! Бажаю, щоб ти завжди був здоровим і був щасливим в особистому житті, щоб пишався своєю професією, і щоб вона приносила тобі добрий дохід. Будуй, твори і твори!

Я бажаю життя побудувати так, щоб пишалися нею нащадки. Нехай у вікна твого будинку стукає щастя та радість, затишок та любов, гармонія та доброта. Нехай забруднуть у цементі проблеми та смутку, а смуток обминатиме твій будинок стороною.

Я бажаю життя побудувати міцне, щоб вітер не пронизував, щоб урагани не брали, щоб час не рушив. Нехай щастя стане фундаментом, а з кожного вікна сяятиме усмішка.