З Днем народження! Бажаю, щоб наша школа стала однією з перших та чудово розвивалася. Якнайбільше спонсорів та чуйних батьків. Дружнього колективу та старанних учнів.

З днем ​​народження, дорогий наш директор. Нехай школа буде храмом знань та заповітних мрій, а Ви будьте охоронцем усіх ключів від таємних дверей. Бажаємо Вам завжди залишатися веселою і дуже цікавою людиною, яка будь-якої хвилини підтримає, направить у потрібний бік, дасть слушну пораду. Будьте здорові та щасливі, шановні та необхідні кожному з нас. Славної роботи та добрих змін у житті!

З днем ​​народження, наш чудовий директор, найкращий директор найкращої школи! Бажаємо Вам залишатися взірцем елегантності та чарівності, прикладом цілеспрямованості та впевненості у собі. Нехай Ваша робота доставляє тільки приємний клопіт і задоволення, нехай життя Ваше дарує масу можливостей і щасливих днів.

Вітаємо Вас із днем ​​народження, дорогий директор! Залишайтеся таким же відповідальним за розвиток і долю нашої школи, з легкістю вирішуючи проблеми, що виникають, а ми у всьому допоможемо Вам, з радістю і рішучістю. Гарного дня та довгих років життя!

З днем ​​народження, дорогий наш та всіма шановний директор. Нехай наша школа буде цілою демократичною країною, де Ви — наш славний, справедливий президент, вчителі — міністри, учні — народ. Ми Вам бажаємо щастя та достатку у житті, здоров’я, сил, впевнених кроків назустріч заповітним мріям.

Всім нашим педагогічним складом вітаємо чудового керівника, прекрасну людину та доброго друга не лише для колег, а й для всіх наших учнів. Бажаємо, щоб Ваша робота на посаді директора принесла процвітання та зростання нашій улюбленій школі. Нехай щоденна праця не буде обтяжувати і затьмарювати Ваше життя, а навпаки, зробить його яскравим, різноманітним, цікавим і насиченим. Бажаємо стабільного благополуччя, позитивної енергії, бажання жити та працювати на благо наших дітей. З Днем народження!

Ми щиро сьогодні вітаємо, директора нашої улюбленої школи! Бажаємо успіху та здоров’я. Благополуччя та досягнення намічених цілей. Завжди залишайтесь біля керма і будьте таким самим грамотним і справедливим керівником. Бажаємо завжди здорової обстановки у дружньому шкільному колективі.

Поспішаємо привітати найкращого, відповідального, чуйного та грамотного директора з днем ​​народження! Хочемо побажати, щоб вас стороною обходили біди та невдачі, щоб ситуація в школі радувала, а життя було сповнене яскравих барв!