Вітаємо! Життя безтурботного, робота, щоб приносила радість, а посмішка висвітлювала оточуючих та дарувала тепло! Ви найкращий вчитель, професіонал своєї справи, то нехай усе добро, яке Ви робите, повернеться до Вас з примноженням!

Хочу сьогодні привітати з днем ​​народження свого вчителя, гуру та наставника. Почну з професійного. Нехай кожен учень, який був, є чи буде пізнав цінність такого викладача. Нехай ваші сили будуть нескінченними, а терпіння — незгасним. Бажаю вам нескінченного здоров’я, сил та успіхів у всьому.

Улюблений наш учитель, вітаємо Вас із днем ​​народження! Ми дуже цінуємо Вашу працю, теплоту, чуйність та справедливість. Бажаємо, щоб Ви були щасливими, коханими, щоб Ваші старання завжди виправдовували всі очікування та приносили плоди.

Справжньому вчителю в день народження бажаю успіхів та терпіння, щастя та здоров’я, любові та благополуччя. Нехай учні будуть вдячними, трудові будні — приємними та успішними, життя — довгим, наповненим позитивом та добрими справами.

Хочемо привітати із днем ​​народження! Справжньому Вчителю поспішаємо побажати азарту у роботі та творчих зльотів. Бажаємо легкого та світлого шляху, бажаємо з радістю Вам по ньому йти. Бажаємо здоров’я, щастя побажати. Бажаємо смутку і труднощів не знати.

Наш славний наставник, із днем ​​народження Вас! Добра вам і щастя, і щоб все завжди було у вас! Хочемо і бажаємо всім серцем, щоб ніякі проблеми не затьмарювали ваше настроєння, а біди навіть не збиралися маячити на горизонті! Теплого та затишного настрою вам у цей день!

Чудовий вчитель, у день Вашого народження від щирого серця залишаю свої найщиріші вітання та теплі побажання миру та щастя, блага та удачі, достатку та поваги. Нехай кожен ваш урок дарує дітям вірні знання та цікаві історії, нехай кожен урок Вашого життя неодмінно буде добрим і вчить завжди залишатися щасливою людиною.

Дорогий учителю, вітаємо Вас з днем ​​народження, і цього дня хочемо подякувати за Вашу прекрасну шляхетну працю педагога, за любов до своєї професії, за творчий підхід до предмета та повагу до своїх учнів. Будьте завжди здорові та бадьорі, ми любимо Вас та бажаємо Вам щастя!