Хук праворуч, хук ліворуч — і нехай усі проблеми будуть надіслані в нокаут. Вітаю з днем ​​народження та бажаю бути непорушною та міцною скелею, непереможним та впевненим лідером. Бажаю не знати поразок на рингу. Бажаю в житті насолоджуватися щодня.

З Днем народження! Бажаю бути королем рингу, людиною свого слова та справи. Бажаю, щоб нікому не вдавалося звалити тебе з ніг. Бажаю, щоб ніщо не заважало тобі рухатись до поставленої мети. Успіхів, перемог, гучних звань та поясів слави!

Хук праворуч і ліворуч, але тобі сьогодні не ухилитися від привітань. З днем ​​народження, боксер. Бажаю сміливості та оптимізму, впевненості та прагнення до перемоги. А також хочу побажати завжди міцно стояти на ногах і легко валити кожного суперника, як на боксерському рингу, так і на рингу життя.

Хук праворуч, а потім зліва… Ні, це не удари, це летять у твій бік привітання. З днем ​​народження боксер. Бажаю завжди бути кращим і на рингу, і в інших справах. Бажаю одним лише своїм поглядом валити будь-якого суперника та одним лише своїм бажанням перетворювати будь-яку мрію на реальність. Будь здоровий і міцний, безстрашний і розумний, цілеспрямований і непохитний, рішучий і просто щасливий!

З днем ​​народження, король боксу. Бажаю ніколи не падати ні на рингу, ні в житті, бажаю спритно відправляти в нокаут будь-якого недруга, будь-якого недоброзичливця, бажаю браво тримати удар і від суперника, і від долі, бажаю щодня свій перетворювати на свято слави, успіху та щастя!

Щиро вітаємо нашого боксера з днем ​​народження! Бажаємо точних ударів, гнучкості та спритності. Здоров’я тобі, енергії, бажання рухатися вперед та розвиватися! Нехай у тебе все виходить, виповнюється і збувається! Щастя тобі!

Вітаю з днем ​​народження приголомшливого боксера, аса цього спорту та сильної духом людини! Я бажаю чудових виступів на рингу, вдалого бою при гідних суперниках, добробуту та щастя, міцного здоров’я та довговічного успіху, високого зростання у спорті та в житті.

Вітаю чіткого хлопця, чудового боксера з днем ​​народження. Бажаю, щоб щоразу бій був для тебе вдалим і безслідним, бажаю неміряного здоров’я та енергії, впевненості в собі та зосередженості, бажаю, щоб суперник бачив лють у твоїх очах і відчував міцний удар твоїх рук, бажаю високих досягнень, вірного кохання та щастя.